0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Amerika dil okulları

Yurtdışında dil eğitimi almak için araştırma yapan öğrencilerin en çok ilgi gösterdikleri ülkelerden biri Amerika’dır. Özellikle ülkemizde İngilizce eğitimini yurtdışında almak isteyen öğrenciler Amerika’yı fazla eyalet , şehir  seçenekleri ve kaliteli eğitimden dolayı tercih ederler. Amerikan ingilizcesini öğrenmek isteyen kişiler kendilerine sunulan Amerika dil okulları  tercih etmelidir.

 

Amerikan dil okullarında her ihtiyacınıza uygun seçenekler

Amerika’da dil kursuna gitmek isteyen kişide herhangi bir şart aranmaz. Pratiğe dayalı dil eğitimi verilir. Amerika dil eğitimini birkaç hafta almak mümkünken, iki yıla kadar uzayabilir. Dil okulunda değerlendirme formülleri ödev kontrolleri ve kurs sonunda yapılan sınavlar şeklindedir. Amerika’da birçok yüksekokulda ve kolejde kendi bünyelerince dil eğitim programları düzenlenir.

 

Dil eğitimini Amerika’da almanın avantajları:

 

–          Amerika dil eğitimi almak isteyen yabancı öğrencilerin ve turistlerin en çok tercih ettiği ülkeler arasındadır.
–          İngiltere’ye göre Amerika’da yaşam ucuzdur.
–          Amerika, tanınmış eğlence ortamlarına ve geniş coğrafyaya sahip bir ülkedir.
–          Amerika’da eğitim ihtiyacınıza uygun yüzlerce dil okulu bulunabilir.
–          Dil eğitiminiz bittikten sonra Amerika’da lisans ve yüksek lisans programlarını sürdürmek kolaydır.
–          Amerika’da endüstri ve teknoloji gelişmiştir.
–          Amerika çeşitli kültürleri bir arada barındırır. 20 milyondan fazla yabancı nüfusuyla kültür zenginliği taşır.
–          Amerika’da eğitiminiz için önemli olan konaklama seçeneklerinde herhangi bir zorlukla karşılaşmazsınız.

 
Amerika’da sosyal yaşam ve konaklama

Amerika’da ki dil okulları öğrencilerine konaklama açısından fazla seçenekler sunmaktadır.  Amerika’da en ekonomik konaklama seçeneği, aile yanında konaklamadır. Genel olarak yarım pansiyon verilen aile yanında konaklama paketinde tek ya da iki kişilik oda seçimi mümkündür. Küçük şehirlerde yanında kaldığınız aile çoğu zaman okula yakın olur, büyük şehirlerde durum biraz daha farklıdır. Kahvaltı ve akşam yemeği aile tarafından verilir, bu durum ekonomik tasarruf sağlar. Aile kontrol ve seçimleri okul tarafından yapılır ve memnun kalınmadığı zaman aile değiştirilebilir. Aile yanında konaklama kültürel kaynaşma, dil pratiği ve arkadaşlık ortamı açısından da en çok tercih edilen konaklama modelidir.

Aile yanında konaklama seçeneğinin dışında otel ya da yurt tipi konaklama seçenekleri de mevcuttur. Bu seçenekler aile yanında konaklamaya göre daha masraflıdır. Amerika’da dil eğitimi alan öğrenci kampüs içerisinde haftada 20 saat çalışabilir. Kampüs işleri kısıtlıdır ve bu yüzden daha çok akademik eğitim alan öğrenciler tarafından değerlendirilir. Dil okulu öğrencilerine yasal olarak verilen çalışma izni yok denebilecek kadar azdır.

 

Aşağıdaki kısa başvuru formunu doldurarak Amerika dil okulları , indirimli dil okulları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 
[Contact_Form_Builder id=”10″]

 

20 Temmuz 2014
3.317 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?