Fişekhane Caddesi, Türkçü Sokak, Aral Apt. No : 2 K: 4 D: 7 Bakırköy - Istanbul
tr

Kanada dil okulu fiyatları

Kanada dil okulu fiyatları

Kanada dil okulu fiyatları – Kanada dil okullarında ingilizce eğitimi özelikle son 6  yıldır oldukça popüler haline geldi. Özelikle Kanada dolarının  diğer ülke para birimlerine göre daha makul bir seviyede olması , Kanada’nın çok kültürlü yaşamı ve barışcıl bir ülke olması, Kanada dil okullarının oldukça kaliteli düzeyde ingilizce eğitimi sunması bu tercihin en önemli sebeplerinden.

Kanada dil okulu ücretleri özelikle 2019 sonlarında ki Koronavirüs pandemisinden dolayı %40 %50 civarında bir düşüş göstermiştir. Pandemi sürecinin daha ne kadar devam edceği belli olmamakla birlikte yeni normal diye tabir edilen bu sürece yurtdışı dil okulları hızlı bir şekilde ayak uydurarak öğrencilerin beklentileri karşılama adına bir dizi yeni programlar hazırlamışlardır.

Eğer sizde Kanada’da ingilizce eğitim almayı planlıyorsanız aşağıda sizlere sunduğumuz Kanada dil okullarının fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Kanada’da eğitim, kanada vize başvuruları ve diğer Kanada dil okulları için bize iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

En iyi Kanada dil okulları

Kanada dil okulları başvuru ve vize işlemleri

Kanada’nın en iyi dil okulları fiyatları için bizi arayın. Telefon numaramız 0 212 543 59 06

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz:
Whatsapp Görüşmesi
1
1 Okunmamış Mesajınız Var !
Edu Vizyon 0 535 712 07 90
Edu Vizyon'a hoş geldiniz!
Canlı, gerçek bir kişi ile hiç bir yükümlülük altına girmeden şimdi görüşebilirsiniz.
Size nasıl yardım edebiliriz?