0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yurtdışında Master

Yurtdışında Master
Yurtdışında Master programları hakkında daha fazla bilgi için bizi arayınız : 0 212 543 58 06

edu-vizyon-bayilik

Yurtdışında Master

 

Yurtdışında master ile birlikte kariyer hedefleri için ilk adımı atabilir, tüm Dünya’da geçerliliği olan bir diplomaya sahip olabilirsiniz.

Günümüz iş dünyasında artık lisans diploması tam bir geçer akçe değil. Aynı bölümlerden mezun olmuş binlerce kişi arasından prestijli bir master diploması ile sıyrılmak ise oldukça kolay.

Yurtdışında master için seçenekleriniz

Tüm Dünya çapında büyük prestije sahip İngiltere, Amerika, Avustralya, Almanya ve Kanada üniversitelerinde master eğitimi alabilmek için binlerce seçenek var.

Her bütçeye uygun, ekonomik bir master programı bulmak mümkün

Dünya genelinde master programlarına artan taleple birlikte seçenekler de aynı oranda artış gösterdi. Genellikle pahalı olduğu düşünüldüğü için yurtdışında master yapma hakkında fikir edinme gereği bile duyulmayan günlerse çok geride kaldı. Artık Amerika ve İngiltere’de bile yıllık 30.000 Türk Lirası’na karşılık gelen ücretlerle master yapmak mümkün. Dünyaca tanınmış Almanya üniversitelerinde ise ücretsiz master yapmak bile mümkün.

Yurtdışı master kabul şartları oldukça makul

Gidilecek olan ülkeye, hatta okula göre bile şartlar değişse de, öğretim hayatını ortalama bir başarıyla tamamlamış herkes için Dünya’nın en iyi üniversitelerinde master yapma şansı var. Tabi şartlar yeterli olsa da binlerce başvuru arasından öne çıkabilmek içi dikkat edilmesi gereken önemli detaylar var.

Master eğitimi sırasında çalışma izni almak mümkün

Yurtdışında master yaparken çalışma izni neredeyse bütün ülkelerde sunulan imkanlardan birisi. Günlük giderleri, hatta okul masraflarını bile çalışarak karşılamak mümkün.

Master sonrası çalışma ve diğer haklar

Ülkelere göre farklılık gösterse de bir çok ülkede master programlarının ardından öğrencilere 1 ya da 2 yıllık çalışma hakkı tanınmıştır. Avustralya ve Kanada gibi ülkelerde ise bu sürenin sonunda vatandaşlık almak da sıradan vatandaşlık başvurularına nazaran çok daha kolaydır.

Yabancı diliniz yeterli değilse …

Yurtdışında master eğitimi alabilmek için yabancı dilinizin oldukça iyi bir seviyede olması gerekir. Ancak bu şartı sağlayamayan adaylar için şartlı başvuru uygulamaları vardır. Bu başvuru şekliyle öncelikle üniversiteden bir ön onay alınır ve dil eğitimine başlanır. Dil eğitiminin ardından ise koşulsuz şekilde master eğitimine başlamak mümkündür.

Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı ile ücretsiz başvuru

Hayatınızın en önemli kararlarından birisi olacak olan bu seçim de uzman kadromuz ve uzun yıllara dayanan yurtdışı eğitim deneyimimizle sizlerin yanındayız . Bizlere her daim 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilir yada http://www.eduvizyon.com/iletisim/ adresinden başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 

16 Mart 2015
3.865 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?