0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yurtdışında Eğitim

Yurtdışı eğitim planlarının ilk adımlarından biride hangi ülke de eğitim alınacağına karar verilmesidir.  Yurtdışında Eğitim alacağınız ülke planlarınız ve gelecekteki kariyeriniz açısında oldukça hayati öneme sahiptir.

Ülke planlaması yaparken ilgili ülkenin eğitim sistemi, konuşulan dil, yaşam ve eğitim giderleri, eğitiminizi tamamladıktan sonra ki kariyer planınıza dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

 

Yurtdışı eğitim programınızı yaparken aşağıdaki konu başlıklarına göz atabilirsiniz. Yurtdışı eğitim planlaması aşamasında bizlerden her daim tamamen ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bize yurtdışı eğitim başvuru formu vasitasıyla ulaşabilirisniz.

 

hangi-ulkede-egitim

 

Almanya Eğitim

Amerika’da Eğitim

İngiltere’de Eğitim

Avustralya’da Eğitim

Kanada’da Eğitim

Malta’da Eğitim

İrlanda Eğitim

Güney Afrika Eğitim

Yeni Zelanda Eğitim

Fransa’da Eğitim

Çinde Eğitim