0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul Bakırköy Merkez Ofis, İstanbul Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ve Konya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yurtdışı yaz okullarının kalitesi neden önemlidir ?

Yaz Okullarında Okul Kalitesi

Yurtdışı yaz okulu tercihi yaparken bir çok farklı seçenek karşınıza çıkacaktır. Yaz okullarındaki eğitim kalitesi resmi denetçiler tarafından denetlendiği için oldukça iyi standartlarda olsa da okullar arasında konaklama ve aktiviteler gibi bazı detaylar okullar arasındaki farkı ortaya çıkarmaktadır. Okullar arasında tercih yapılırken en ucuz olanı seçmekten ziyade bu kısa sürede en iyi verimin alınabileceği okulu seçmek çok daha yararlı olacaktır.

Yaz okulu seçimi yapılırken dikkat edilmesi gerekenleri birkaç başlık altında toplamak gerekirse;

* Haftalık Eğitim Saati

Yaz okullarında eğitim saatleri genelde 15-20 saat arasındadır. Fiyatların ucuz olmasının nedeni haftalık ders saatinin az olması olabilir.

* Konaklama Seçenekleri

* Konaklama şartlarının iyi öğrenilmesi gerekir. Yurtta konaklama tek kişilik odadan, 8 kişilik odalara kadar farklı şekilde olabilir.

* Öğrenci Sayısı

Fiyatı etkileyen en önemli faktörlerden birisi de sınıflardaki öğrenci sayısı. Zaten kısa bir süre eğitim alacak öğrenci için kalabalık bir sınıfta alacağı eğitim çok verimli olmayabilir.

* Gezi ve Aktiviteler

Başvuru yapılmadan önce okuldan kesinlikle gezi ve aktivitelerin neler olduğu bilgisi alınmalıdır. Bu gezilerde ve aktivitelerde ücret talep edilip edilmeyeceği önceden öğrenilmelidir. Bazı okullarda bulunan go-kart gibi aktiviteler için ücret talep edilebilmektedir. Aynı şekilde düzenlenen gezilerde öğrencilerin yemek ve müze giriş ücretleri de ekstra olarak istenebilir.

* Transfer ve Yemek Ücretleri

Yaz okulları öğrenciler için havaalanı transfer hizmeti sunmaktadır. Ancak bunun program ücretinin içerisine dahil olup olmaması okullara göre farklılık gösterebilir. Ayrıca gün içinde verilen yemeklerin de ücrete dahil olup olmadığı, hangi yemeklerin hazırlanacağı önceden öğrenilebilir.

2015 yurtdışı yaz okulları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızı arayabilir, Yurtdışı Eğitim Başvuru Formu ile bilgi isteyebilirisiniz..

13 Kasım 2014
2.475 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?