0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul Bakırköy Merkez Ofis, İstanbul Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ve Konya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yurtdışı yaz okullarında güvenlik ve sigorta işlemleri

Yaz Okullarında güvenlik ve sigorta

Yurtdışı Yaz Okulları’nda Dil Eğitimi için çocuklarını göndermek isteyen ailelerin akıllarına güvenlikle ilgili ciddi sorular takılmakta. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı bu durumda ki hassasiyeti  çok iyi bildiği için yurt dışındaki dil okulları aracılığı ile 24 saat boyunca ailelerin kendilerine rahatlıkla ulaşabilecekleri imkanları öğrenci velilerine sağlamaktadır.

Henüz öğrenci gittiği ülkede havaalanından çıkmadan teslim alınıyor ve okula kadar kendisine refakat ediliyor. Okulda da aynı şekilde ciddi bir güvenlik denetimi söz konusudur.

Yurtdışı Konaklama seçenekleri arasında eğer yurt tercih edilmişse, yurtlarda 24 saat boyunca özel güvenlik koruması altında olan öğrenciler, aile yanında kaldıkları takdirde de sürekli olarak aile tarafından durumu hakkında yetkiliye rapor veriliyor. Ev sahibi çocuklarla ilgili herhangi bir olumsuz durumda acilen yetkiliye bilgi vermek zorunda ve aynı zamanda da günlük olarak çocuğun eve giriş çıkış saatlerini rapor etmeli.

Yurtdışı Eğitim Sigortası

Öğrenciler yurtdışında bulundukları süre boyunca sağlık problemleri riski de göz önüne alınarak çocuklar için daha gitmeden, gidecekleri ülkede bulunacakları süre göz önüne alınarak bir yurtdışı sağlık sigortası düzenleniyor ve her türlü sağlık probleminin giderilmesinde bu sigorta geçerli oluyor.

Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı öğrencileri,  hangi yurtdışı eğitim programını seçmiş olursa olsunlar mutlaka tarafımızdan öğrenci dostlarımıza ve ailelerine gerekli güvenlik ve sağlık bilgilendirilmeleri titizlikle yapılmaktadır. Bizim için her şeyden önemlisi öğrencilerimizin sağlık ve emniyetleridir.

Gerek yaz okulları gerekse diğer yurtdışı eğitim programları hakkında aklınıza takılan sormak istediğiniz bir şeyler olursa lütfen bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Bizlere 0 212 543 58 060 535 712 07 90 telefon hatlarımızdan yada yurtdışı eğitim başvuru formu kanalıyla ulaşabilirisiniz.

13 Kasım 2014
2.718 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?