0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul Bakırköy Merkez Ofis, İstanbul Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ve Konya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yurtdışı Yaz Okullarında Gezi ve Aktiviteler

Yurtdışı Yaz Okullarında Gezi ve Aktiviteler

Yurtdışı yaz okullarında farklı ülkelerden kısa süreler için gelmiş genç ve çocukların, dil eğitimlerini daha eğlenceli hale getirebilmek, iletişim becerilerini artırabilmek ve farklı deneyimler yaşayabilmeleri için okullar tarafından bir çok farklı aktivite ve gezi programı düzenlenir.

2015 Yaz Okulu Aktiviteleri

                                          2015 Yaz Okulu Aktiviteleri

Yaz okulu aktiviteleri ve geziler, gideceğiniz ülkeye göre farklılıklar gösterse de genellikle belli bir standarda sahiptir. Gezi programlarında genellikle okula yakın yerlerdeki müzeler, eğlence parkları ve tarihi yerler vardır. Gezilerde öğrencilerin başında kesinlikle deneyimli rehber öğretmenler bulunur ve bu öğretmenler karşılaşılabilecek bir çok problem hakkında eğitim almış kişilerden seçilir.

Ulaşım imkanları müsait olduğu takdirde yakın şehirlere de turlar düzenlenebilmektedir. Gezi programları ve aktivitelerde ilgili bilgi okula kayıt aşamasında bilgi amaçlı size sunulacağı için bunu bilgisini önceden alma şansınız olacaktır. Kayıt aşamasında; yapılacak gezilerin ne zaman olduğu, tam zamanlı mı yarı zamanlı mı olduğu, nerelere gidileceği detaylıca size sunulacaktır.

Okul dışı gezilerin yanında okulların kendi bünyeleri içerisinde vermiş oldukları resim, dans, müzik kursları ve yüzme, futbol, basketbol , go-kart gibi farklı sportif faaliyetlere de öğrencilerin katılması bizzat okul tarafından sağlanır. Yüzme ve go-kart gibi bazı dallarda okul ekstra ücret talep edebilmektedir.

Dikkat edilmesi gereken nokta, bu faaliyetlerdeki harcama kalemlerinin kime ait olacağı hakkında önceden bilgi almaktır. Müzelerdeki giriş ücretleri, tam günlük gezilerdeki yemek ücretleri kimi zaman okul tarafından karşılanırken, kimi zaman da bunların aileler tarafından karşılanması istenebilmektedir.

13 Kasım 2014
3.104 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?