0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yurtdışı yaz okullarında dil eğitimi

Yurtdışı Yaz Okulları
Yurtdışı yaz okuluna giderek hayatınızın en güzel yazına hazır olun.Esnek başlangıç tarihleri ve tamamen ücretsiz yaz okulu danışmanlığı için bizi arayınız. 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90

yaz-okulu-kalitesi

Yurtdışı yaz okullarında dil eğitimi

İlk defa yabancı dil öğrenecek olan çocuklar ve gençler için düzenlenen yurtdışı yaz okulları, İngilizcesi’ni daha da çok geliştirmek isteyenler, ya da İngilizce’nin yanında ikinci bir yabancı dil daha öğrenmek isteyenler için, öğrenilmek istenen yabancı dilin anavatanında verilen ve tüm dünya’dan yüzlerce çocuğun katıldığı eğitim programlarından biridir. Bu programlara 7-17 yaş grubundaki çocuk ve gençler , çocuklarını yalnız bırakmak istemeyen anne ve babalar da katılabilirler. Daha çok Anne çocuk yaz okulları olarak adlandırlan bu program yetişkinler için de yabancı dil öğrenmek için iyi bir fırsattır. Yaz okulları birbirine yakın yaş grupları ayrıştırılarak özel sınıflar oluşturularak dizayn edilirler. Örnek ; 7- 11 yaşlara özel yaz okulları, 11 – 14 yaş grubuna özel yaz okulları , 14- 18 yaş grubuna özel yaz okulları yada Yetişkinler için yaz okulalrı gibi.

Yurtdışı yaz okulları daha çok pratik çalışmalar ve aktivitelerle geçtiği için çocuklar ve gençler için dolu dolu geçen verimli bir tatil anlamına de gelmektedir. Oxford ve Cambridge gibi dünya’nın en özel üniversitelerinin bulunduğu şehirlerde düzenlenen yaz okullarına katılmak mümkün olduğu gibi, Malta gibi eşsiz güzelliklerin bulunduğu bir ada ülkesinde aileler tatil yaparken, çocukların da bir dil okuluna gitmesi mümkündür. Edu Vizyon başta Ingiltere yaz okulları, olmak üzere, Amerika yaz okulları, Malta yaz okulları, Kanada yaz okulları, Almanya yaz okulları, Ispanya yaz okulları ve Fransa yaz okulları programlarına sizlere sunmaktadır.

Yaz okulu eğitimleri en az 2 ile 8 hafta arasında değişebiliyor ve haftada 15-20 saatlik ders programları var. Genellikle sabah okula gelen öğrenciler için önce bir kahvaltı hazırlanıyor ve hep beraber yapılan bir kahvaltının ardından derslere geçiliyor. Dersler ise neredeyse tamamen pratiğe dayalı ve ayrıca öğrencilere için düzenlenen bir çok aktivite var. Bu aktiviteler sayesinde çocuklar eğlenirken, bir yandan da en iyi şekilde yabancı dili öğrenebiliyorlar. Öğrenciler için yurtdışı yaz okullarında geçirilen süre oldukça keyifli ve eğlenceli geçiyor. Bir çok öğrenci ülkelerine geri dönüşlerinde edindikleri yaz okulu arkadaşlıklarını yıl boyunca da sürdürebiliyorlar.

Yurtdışı yaz okulu programları öğrencilere yabancı dil eğitimini sevdiren bir formatta hazırlanmaktadır. Yurtdışı yaz okulu üniverste programlarına da katılabilme şansınzı vardır. Ancak ünlü üniversitelerin yaz okulu programlarının genel kontenjanları oldukça kısıtlı sayıda olmaktadır. Bu sebeble eğer yaz okulu tercihinizi üniversitelerden yana kullanacaksanız oldukça hızlı karar vermenizi tavsiye etmekteyiz. Ayrıca yurtdışı üniversitelerinde düzenlenen yaz okullarının diğer yaz okulu programlarına göre daha ücretlerinin daha yüksek olduğunu unutmayınız.

Farklı ülkelerden ve farklı kültürlerden yüzlerce çocuğun bir arada olması ise çocuklar ve gençlerin ufkunu açacak çok büyük fırsattır. Özelikle bu yaşlarda ki çocukların sosyalleşmesi, özgüven kazanması, hayata daha iyi tutunması adına eşssiz bir deneyim olacağını unutmayınız.

Yaz okulları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirisiniz.

Telefon numaralarımız : 0 212 543 58 060 535 712 07 90

Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı

08 Mart 2016
4.483 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?