0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yetişkinlere yönelik yurtdışı dil okulları

Yetişkinlere yönelik yurtdışı dil kursları

Yaşınızın yurtdışında yabancı dil eğitimi almak için çok fazla olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yurtdışında bir çok ülkede orta yaş üzeri için Yabancı Dil Eğitimi almak mümkün. Özelikle İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda , Malta, Almanya, Fransa gibi ülkelerde bu konuda özel kurslar bulunmaktadır. Hangi ülke , hangi dil isterseniz isteyinz, tamamen size özel hazırlanmış bu dil okullarına eğitim sizin içinde oldukça keyifli ve yararlı geçecek.

Yetişkinler için İngilizce Programlarına katılacak olanlar hem İngilizce bilgilerini tazelerken, hem de bir çok farklı şehri rehberler eşliğinde gezip görme imkanı buluyor.

Programın avantajlarından bahsetmek gerekirse;

* Gittiğiniz ülkede bir çok turistik yeri ziyaret etme şansı.

* İngilizce bilmiyorsanız İngilizce öğrenme şansı. Eğer İngilizce biliyor ama eskisi kadar iyi konuşamıyorsanız, ya da daha da geliştirmek istiyorsanız seviyenize göre belirlenecek derslerde anadilde eğitim alma şansı.

* Dünya’nın bir çok farklı köşesinden gelen ve dil eğitimi alan insanlarla tanışma fırsatı.

Yetişkinlere yönelik dil kurslarında eğitim programı nasıldır ?

Ülkemizdekinden biraz daha farklı olarak yoğun pratik ve uygulama ile dersler işlenmektedir. Ayrıca düzenlenen gezilerde öğrenciler pratik yapmak için oldukça fazla fırsat bulabilmektedir.

Konaklama

Daha iyi pratik yapabilmeniz için aile yanı konaklama eğitiminiz için en iyi tercihlerden birisi olacaktır. Aile yanı konaklamalarda arzu ederseniz kahvaltı ve yemek dahil olmak üzere anlaşma yapmanız mümkündür. Şayet başka bir aile yanında rahat edemeyeceğinizi düşünüyorsanız okul tarafından sizlere pansiyon veya kiralık daire için farklı alternatifler sunulacaktır.

Yetişkinlere yönelik dil kursları hakkında daha fazla bilgi almak için bilzere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 veya Yurtdışı Eğitim Başvuru Formu kanallarıyla ulaşabilirisniz.

30 Ekim 2014
5.859 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?