0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul Bakırköy Merkez Ofis, İstanbul Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ve Konya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yaz okullarında yolculuk ve transfer işlemleri

Yaz okullarında yolculuk ve transfer

 

Yaz okulları için yurtdışına çocuklarını gönderecek ailelerin en büyük sıkıntıları ve endişelerinden birisi de yolculuk ve yolculuk sonrası okula ulaşımdır. Bu konuda ailelerin yapabileceği en doğru şey; bu konuda uzman bir danışmanlık şirketinden destek almaları olacaktır.

Yurtdışı eğitim danışmanlık şirketleri okulların prosedürünü çok daha iyi bildiği için en doğru seçimi yapmanızda çok büyük yardımları dokunacaktır. Yaz okullarının birçoğunda havaalanı transfer hizmeti verilse de prosedürün farklı işlediği durumlar söz konusu olabilir.

Standart şartlar altında öğrenci uçaktan iner inmez yetkililer tarafından karşılanır ve okula ulaşımı sağlanır. Aynı şekilde dönüş yolunda da öğrencinin bir rehber eşliğinde uçağa teslim edilmesi mecburidir.

Yaz okulu için seçim yapılırken havaalanı transfer işleminin ücrete dahil olup olmadığı kesinlikle öğrenilmelidir. Ayrıca okuldan kayıt için onay alıp vize işlemleri halledilir halledilmez uçak biletleri temin edilmelidir. Bu hem daha ekonomik şekilde bir yolculuk için, hem de yaz aylarında yoğun olan yolcu trafiği nedeniyle bilet bulamama ihtimalini ortadan kaldırmak için önemlidir.

 

13 Kasım 2014
2.334 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?