0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Talk International School of Languages AMERİKA

Talk International- School of Languages AMERİKA Dil Okulları

Lokasyonlar: Boston MA, San Francisco CA, Fort Lauderdale FL- Amerika

Kursları: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL & IELTS Sınav Hazırlık Programları, Birebir İngilizce, Grup İngilizce Programları, 13-17 Yaş Grubu Kursları, Aile Paketi.

Talk International Dil Okulu, 1996 yılından bu yana dünyanın dört bir yanından eğitim için gelen öğrencileri ağırlamaktadır. AAIEP(Yoğun İngilizce Programları Amerikan Derneği), SHRM(İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği) ve NAFSA(Yabancı Öğrenci Danışmanları Ulusal Derneği) üyelikleri olan Talk International, ACCET (Sürekli Eğitim ve Öğretim için Akreditasyon Konseyi) tarafından akredite edilmiştir.

Talk International Boston Dil Okulu,

Lokasyon Hakkında: Boston pek çok sayıda kolej ve üniversitesiyle bilinen tarihi bir Amerikan kentidir. Boston’da eğlence mekanları, müzeler, kitapçılar, tiyatrolar, alışveriş mağazaları gibi ihtiyaca yönelik birçok mekan vardır.. Boston şehri Red Sox, Celtics, Bruins gibi Amerika’nın en popüler spor takımlarına ev sahipliği yapmaktadır. Boston’da Harvard, MIT gibi dünyaca ünlü 50’nin üzerinde kolej ve üniversite bulunmaktadır. Boston’da eğitim alan pek çok öğrenci ulaşımın rahat olması sebebiyle özellikle de haftasonları New York, Washington DC ve civar şehirlere yolculuk etmektedirler. Kentin metropol nüfusu 4.5 milyon kadardır.

Okul Bilgisi:

– Talk International Boston merkezi, kentin en dinamik bölgesi ekonominin ve finansın merkezi olan Financial District bölgesinde yer alan modern binasında hizmet vermektedir.

– Talk International Boston sınıfları ferahtır, gün ışığı almaktadır ve interaktif sınıf teknolojisine sahiptir.

– Talk International Boston merkezinde ücretsiz Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır.

– Talk International Boston, konum itibariyle tarihi mekanlara, parklara, kütüphanelere, mağazalara, restoran ve kafelere yakın konumdadır.

– Talk International Boston merkezi ayrıca, Copley Meydanına ve ünlü Newbury caddesine yürüme mesafesindedir.

– Talk International Boston merkezinden, toplu taşımaya erişim son derece rahattır.

– Konaklama seçenekleri arasında ise Aile Yanı ve Boston City Residence yer almaktadır.

Talk International San Francisco Dil Okulu (Notre Dame de Namur Üniversitesi),

Lokasyon Hakkında: San Francisco, Amerika’nın en güzel en popüler turistik şehirlerinden biridir. Bu şehirde yapacak bir dizi aktivite vardır.. Örneğin; meşhur Golden Gate köprüsünde arkadaşlarınızla bisiklet turu veya aracınızla gün batımında burada bir gezinti, Cable Car araçlarıyla şehir içi turu, Fisherman Wharf’a öğlen yemeği akşam yemeği veya sadece turistik amaçlı bir gezinti, Alcatraz adasına tekne yolculuğu, arkadaşlarınızla dünyaca ünlü restoranlara, kafelere, alışveriş mağazalarına veya klüplere ziyaret, Six Flags Eğlence parkında tüm gün eğlence ve daha pek çok gezilecek yer  bulunmaktadır, bu güzel şehirde! Özellikle hafta sonları öğrenciler için daha fazla aktivite imkanı daha fazla sosyalleşme demektir. Bu güzel şehirde pek çok sayıda doğal milli park ve plajlar bulunmaktadır. Örneğin; bir hafta sonunu Yosemite Milli parkında kamp yaparak, yazın su sporlarından birini veya kışın kayak yaparak, tırmanarak, ata binerek, yahut buradaki spa merkezinde tropikal bir masaj yaptırarak geçirebilirsiniz.. veya Lake Tahoe’da mevsimin hava durumuna göre kayak yapabilir, tekne ile gezebilir yahut güneşlenebilirsiniz.. 

San Francisco’da eğitim alan öğrenciler kurs saatlerini ve boş vakitlerini kesinlikle kaliteli değerlendirmektedirler. Ayrıca San Francisco’nun en ünlü üniversiteleri Stanford ve Berkeley üniversiteleri de mutlaka gidilmesi gereken hatta fırsatı bulunursa burada bir amerikan futbol maçı seyretmek son derece keyifli olacaktır..

Diğer taraftan San Francisco şehrinde ulaşım son derece gelişmiştir. Metro, otobüs, feribot, cable car, Caltrain tren kullanımı burada oldukça yaygındır.

Okul Hakkında:

– Talk International San Francisco merkezi, San Francisco’nun hemen güneyinde (Belmont şehrinde) Notre Dame de Namur Üniversitesinin 50 dönümlük kampüsünde hizmet vermektedir. Talk International San Francisco merkezi CalTrain Belmont istasyonuna yürüme mesafesinde olup, buradan tren ile San Francisco şehir içine, Silikon Vadisine, Stanford Üniversitesine çok kısa bir sürede gidilebilmektedir.

– Talk International San Francisco merkezinde eğitim alan Öğrenciler, Notre Dame de Namur Üniversite kampüsünün mevcut imkanlarından da yararlanabilmektedirler. Mevcut imkanlar; bilgisayar laboratuarları, kampüs genelinde Wi-Fi internet bağlantısı, sanat merkezi, kütüphane, basketbol sahaları, yüzme havuzu, fitness merkezi, spor kompleksi ile Notre Dame de Namur Üniversitenin tesislerine erişim şeklindedir.

– Talk International San Francisco kampüsünün içerisinden sadece 20 dakikada meşhur Silikon Vadisine gidilebilmektedir. (Silikon Vadisi bilindiği üzere Google, Apple, Facebook, Yahoo gibi teknoloji devlerine ev sahipliği yapmaktadır.)

– Talk International San Francisco restaurantlara, kafelere ve ulaşım araçlarına yürüme mesafesindedir.

– Talk International San Francisco öğrencilerine haftalık eğlenceli aktivite planı sunmaktadır.

– Konaklama seçenekleri arasında ise Aile Yanı, Notre Dame de Namur Üniversite yurdu mevcuttur.

Talk International Fort Lauderdale Dil Okulu,

Lokasyon Hakkında: Yıl boyunca güneşli ve tropikal bir iklime sahip olan Fort Lauderdale, Florida eyaletinin güney sahilinde yer almaktadır. Fort Lauderdale kenti evleri, tekneleri, su kanalları ile Amerika’nın Venediği olarak da anılmaktadır.. Turizmin merkezlerinden biri olan bu güzel kent plajlarıyla, sanatıyla, kültürüyle, eğlence mekanları ve etkinlikleriyle ünlüdür. Fort Lauderdale, ayrıca Amerikalı üniversite öğrencilerinin de favori lokasyonları arasındadır. Nova Southeastern University, Florida Atlantic University, Florida International University ve the University of Miami buraya yakın mesafededir.

Okul Hakkında:

– Talk International Fort Lauderdale, yenilenmiş merkezi ve ücretsiz otoparkıyla Fort Lauderdale şehir içine ve plaja yaklaşık 10 mil mesafededir. Talk International Fort Lauderdale merkezi itibariyle kafelere, restoranlara ve mağazalara yürüme mesafesindedir.

– Talk International Fort Lauderdale sınıfları ferahtır, gün ışığı almaktadır ve interaktif sınıf teknolojisine sahiptir.

– Talk International Fort Lauderdale merkezi, genelinde ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı mevcuttur.

– Buradan toplu taşıma araçlarına ve kampüs servislerine erişim oldukça rahattır.

– Talk International Fort Lauderdale Dil Okulunda eğitim alan öğrencilerin; Nova Southeastern Universitesinin kütüphane, sanat merkezi, fitness merkezi, öğrenci merkezi ile food court tesislerine erişim hakkı bulunmaktadır.

– Talk International Fort Lauderdale, konaklama seçenekleri arasında ise Aile Yanı, Talk Residence ve apartman daireleri seçenekleri bulunmaktadır.

 

Talk International dil okulları güncel kampanya ve dil okulu ücretleri hakkında bilgi almak için bizlere 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirisniz.

19 Kasım 2014
3.053 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?