0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

San Francisco dil okulları

San Francisco'da Eğitim
San Francisco 'da Eğitim hakkında daha fazla bilgiue ihtiyaç duyarsanız bizi arayınız. 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90

san-francisco-egitim-yasam-konaklama

San Francisco hakkında

San Francisco (/sˈan.frˈansˌisko/), (Resmi ad: City and County of San Francisco) Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniyaeyaletinin kuzeyinde San Francisco Körfezi Bölgesi’nde en önemli kültürel ve finansal merkez.

Şehir, San Francisco Yarımadası’nın kuzeyine kurulmuştur. Şehrin batısında Büyük Okyanus, kuzey ve doğusunda ise San Francisco Körfezi bulunur. Kaliforniya’da idari bakımdan San Francisco Konsololide Edilmiş Şehir ve Kontluğu niteliğini taşıyan tek şehirsel yerel idare birimidir. Bu idari bölgenin yüzölçümü resmen 600.6 km2 olup bunun %79.79’u su alanı ve San Fancısco Yarımadası’nın kuzeyinde bulunan 121.4 km2‘si ise kara alanıdır.[3]

1776 yılında İspanyollar, bugün Golden Gate köprüsünün bulunduğu yere bir kale ve adı Assisili Francesco ile anılan bir Hıristiyan Misyoner binası yaptı. 1848’de başlayan Kaliforniya Altına Hücum döneminde şehir çok hızlı bir şekilde büyüdü ve kısa süredeBatı Kıyısı’nın en büyük şehri konumuna ulaştı. San Francisco 1906 yılında meydana gelen yıkıcı deprem ve yangınlarla adeta yok oldu, fakat kısa sürede tekrar inşa edildi. II. Dünya Savaşı boyunca San Francisco Pasifik Cephesi’ne çok sayıda asker göndermiştir. Savaştan sonra; görevdeki askerlerin dönüşü, büyük göç dalgası, bölgedeki liberalcilik akımı ve diğer faktörlerle şehir hızla büyümüştür. Gelişen hippi akımı, gay hakları hareketi ile San Francisco, Birleşik Devletler içerisinde liberalizmin adeta kalesi durumuna gelmiştir.

Günümüzde San Francisco bir uluslararası finans, ulaşım ve kültür merkezidir. Şehir ayrıca yaz sisleri, dik kayaları, ilginç tramvay sistemi, Çin mahalleleri ve içlerinde Golden Gate Köprüsü’nü de bulunduran modern ve Viktorya Mimarisi ile popüler bir turizm merkezidir.

San Francisco Golden Gate Köprüsü’nü haritanızın tepesine aldığınızda karşınıza aslında son derece düzgün yapılanmış bir şehir çıkacaktır. Doğusunda Golden Gate’e gidene dek birçok Pier (rıhtım), köprü girişinin batısında ise Pasifik’in en güzel manzaralarını sunan sahil yolları mevcuttur. Toplu taşımanın kolaylıkla sağlandığı bu şehirde, (yine Kaliforniya eyaletinde bulunan Los Angeles’a nazaran çok küçük olduğu için) bir bölgeden diğerine geçiş kolay ve çabuktur. Coit Tower ve Twin Peaks’den şehrin hemen tümünü kuşbakışı görebilir, Fisherman’s Wharf’tan Alcatraz’a bakarken mahkûmların bu kadar kısa mesafeyi yüzerek neden kaçmadığına hayret edebilirsiniz. Russian Hill, Nobb Hill,China Town ve Golden Gate Park şehri ilk ziyaret edenlerin gözbebeği olmayı hak eder. Siz siz olun, bu şehire kadar gelmişken merak edip Golden Gate Köprüsü’nü aşarak kuzeyindeki şehirleri de gezin. Kaliforniya şarabının tadına bakmak için doğru bölgedesiniz. Öte yandan komşuluk, aile ve ghetto yaşamın kaynaştığı Mission Street ise Hispanik, Yakındoğu ve Siyah kültürün izlerini taşır.

San Francisco dil okulları

San Francisco, oldukça renkli, yaratıcı ve özgür bir ruha sahip , yaşayan bir şehirdir. Şehir, harika mimarisi, lezzetli deniz ürünleri ve eğlencesi ile tanınır. EC San Francisco dil okulu, şehrin merkezinde Market Street’e yakın bulunur. EC San Francisco’da toplam 15 adet modern sınıf vardır ve okul ücretsiz wi-fi internet erişimi ve sınıflarında interaktif akıllı tahta gibi birçok olanak sunar.

 

EC, SAN FRANCİSCO DİL OKULU ÜCRETLERİ

EC_San_Fransisco

4 Hafta
Haftalık  24 ders 1264 USD
Haftalık  30 ders 1456 USD

8 Hafta
Haftalık  24 ders 2528 USD
Haftalık  30 ders 2912 USD

12 Hafta
Haftalık  24 ders 3285 USD
Haftalık  30 ders 3735 USD

24 Hafta
Haftalık  24 ders 6030 USD
Haftalık  30 ders 6750 USD

EC San Francisco Konaklama Ücretleri

 • Aile yanında tek kişilik oda, kahvaltı ve akşam yemeği dahil; 325 USD
 • Aile yanı, tek kişilik oda, kahvaltı dahil; 285 USD
 • Yurt, The Monastery, özel banyo, tek kişilik oda, yemeksiz; 455 USD
 • Yurt, The Monastery, özel banyo, iki kişilik oda, yemeksiz; 305 USD
 • Yurt, The Monroe, paylaşımlı banyo, tek kişilik oda, kahvaltı ve akşam yemeği dahil; 465 USD
 • Yurt, The Monroe, payaşımlı banyo, iki kişilik oda, kahvaltı ve akşam yemeği dahil; 305 USD
 • Yurt, The Columbus, paylaşımlı banyo, tek kişilik oda, yemeksiz; 455 USD
 • Yurt, The Columbus, paylaşımlı banyo, iki kişilik oda, yemeksiz; 305 USD

 

Diğer Ödemeler

 • Okul Kayıt Ücreti: 160 USD
 • Konaklama Rezervasyon Ücreti: 85 USD
 • Aile yanı ve  yurtlarda yüksek sezon farkı: 11 Haziran – 3 Eylül arasında haftalık 25 USD
 • Kargo Ücreti: 75 USD
 • Sigorta Ücreti: Haftalık 19 USD
 • Vize Ücreti : 160 USD
 • Sevis Ücreti : 200 USD
 • Uçak bileti ( Gidiş – dönüş ) 900 USD

 

EC English dil okulunun Türkiye yetkili acentası  olan Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından, tüm öğrencilere ülke ve şehir bilgileri, program ve konaklama seçimi, başvuru ve vize işlemleri, yurt dışı sağlık sigortası ve diğer ihtiyaç duyulan tüm yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bizlere her daim 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

LSI San Francisco ( Berkeley) dil okulu için TIKLAYINIZ  http://www.eduvizyon.com/lsi-berkeley-san-francisco-dil-okulu-ve-egitim-ucretleri/ 

03 Nisan 2016
3.097 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?