0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Neden Avustralya’da Eğitim

Avustralya'da Eğitim
Avustralya sahip olduğu kaliteli eğitim üstünlüğü ile haklı bir üne sahiptir.Yurtdışında eğitim süresince yaşanacak en kaliteli ülkelerin başında gelir. Avustralya'da alacağınız eğitim size daha iyi bir kariyer sağlar.

avustralyada-egitim

Avustralya’da Dil Eğitimi

Yurt dışında dil eğitimi için Avustralya çok ideal bir ülkedir. Çünkü bu ülkede dil öğrenirken aynı zamanda heyecan verici ve yaşaması bir o kadar eğlenceli bir ülkede yaşıyor olacaksınız. Son yıllarda dil eğitimi için Avustralya’nın tercih edilme oranı artmıştır. Bu konuda Avustralya dil okulu fiyatlarının daha ekonomik olması başta gelen faktörlerden biridir. Avustralya ucuz dil okulları için Avustralya dil okulları fiyat listelerine bakarak daha kolay seçim yapabilirsiniz. Avustralya İngilizce kursları öğrencilere pek çok fırsat ve seçenek sunar.

Avustralya dil okulları hem çok kaliteli hem de ucuza eğitim almanızı sağlarken aynı zamanda Avustralya’da yaşamış olma tecrübesi katar. Bu tecrübe özellikle CV’niz için çok önemlidir. Avustralya’da eğitiminize devam etmek isterseniz bu ülkede yüksek öğrenim için öğrencilerin haklarını koruyan yasalar mevcuttur. Yine bu ülkede eğitim almaya karar verdiğinizde konaklama açısından pek çok seçeneğiniz olacaktır. Dilediğiniz gibi isterseniz bir yurtta, isterseniz bir aile ile beraber, isterseniz de kendi tuttuğunuz bir dairede konaklayabilirsiniz. Tabii ki bu seçenekler için konaklama ücretleri değişiklik göstermektedir.

Avustralya’da yaşam diğer ülkelere göre çok çok ucuzdur. Normalde Avustralya’da nüfus çok fazla olmamasına rağmen bu ülke İngilizce konuşulan ülkeler arasında yurt dışından en çok öğrenci alan 3. ülkedir. Bu yabancı öğrencilerden yüksek öğrenim görenlerin haftada 20 saate kadar çalışma izinleri vardır. Ayrıca master veya doktora yapan öğrenciler de sınırsız çalışma saati için başvuru yapabilirler. Bunların yanı sıra son yıllarda değişen yasalar ile Avustralya’ya eğitim için giden öğrencilere vasıflı göçmenlik için başvuru hakkı tanınmıştır.

Dünya’nın en geniş yüz ölçümüne sahip 6. ülkesi olan Avustralya’da mutfak kültürü de sevebileceğiniz türdendir. Burası farklı pek çok kültürü bir arada barındıran bir ülke olduğu için her çeşit yiyecek ve içeceği burada bulabilirsiniz ve yemek konusunda sıkıntılar yaşamazsınız. Avustralya’nın ünlü ve kaliteli yiyecekleri; deniz ürünleri, sığır ve koyun etleri ve sütleri, tropikal meyveleridir. Bu ülkede konaklama seçeneğinize göre kendi yemeğinizi kendiniz yapabileceğiniz gibi dışarıda cafelerde, fast food dükkanlarında ve restaurantlarda da bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ülkenin ikliminden biraz bahsedecek olursak öncelikle Türkiye’de kış iken Avustralya’da yaz mevsiminin yaşandığını söyleyebiliriz. Ülkenin batı bölgelerinde çöller bulunur ve bu sebeple o bölgeler az yağış alır.  Ülkenin üçte biri kuzey tarafında yer alır, burada ise tropikal iklim görülmektedir. Aynı şekilde doğu bölgelerde de tropikal ve nemli bir iklim söz konusudur. Ülkenin güney – batı bölümlerinde Akdeniz iklimi görülür. Dolayısıyla yaz mevsimi sıcak ve kurak, kış mevsimi ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Bu ülkede dil eğitimi için; Sydney, Melbourne, Canberra ve Perth şehirleri en önemli ve ünlü şehirlerdir.

Avustralya vizesi almak istediğinizde işlemler biraz uzun sürebilmektedir. Ancak işlemleri doğru şekilde gerçekleştirdiğinizde Avustralya’dan vize almak zor değildir. Bunun için de güvenilir ve kaliteli bir danışmanlık hizmeti almanız faydalı olacaktır. Eğer mühendisseniz Avustralya nitelikli mezun vizesinden yararlanabilirsiniz. Türkiye’de kaliteli okulların, kaliteli mühendislik bölümlerinden mezun olan mühendislere bu vize ile Avustralya’da 18 ay boyunca yaşama ve çalışma hakkı sunulur.

Tüm bunlardan da anlayabileceğiniz gibi Avustralya dil eğitimi almak isteyen insanlar için adeta bir fırsatlar ülkesidir. Aynı zamanda özellikleri ile de çok avantajlıdır. Bu ülkede dil eğitimini tamamlamak isteyen kişiler hem kaliteli bir eğitim almış olurlar hem de bu süreçte rahat ve güzel vakit geçirebilirler.

Avustralya dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

studyinautralia

13 Mart 2016
2.196 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?