0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Miami Dil okullarında ingilizce öğrenin

Miami Dil Okulları

 

Amerika Birleşik Devletleri’nin en eski kentlerinden birisi olan Miami, İngilizce ve İspanyolca Dil Okulları ile her sene bir çok yurtdışı eğitim öğrencine  ev sahipliği yapar. Günlük hayatta İngilizce kadar İspanyolca da konuşulması nedeniyle İspanyolca Eğitimi almak isteyen öğrencilere de bir çok Dil Okulu eğitim programları düzenlemektedir.

Miami’de Sosyal Hayat

Florida’nın en büyük kenti olan Miami bir okyanus kentidir ve sadece Amerika’dan değil tüm Dünya’dan gelen yoğun bir turist akımı vardır. Oldukça sıcak bir iklime sahiptir ve kış neredeyse hiç yaşanmaz ve çok büyük sahilleri ile ünlüdür.

Öğrenci ve turist nüfusu ile birlikte gece hayatı oldukça fazla hareketlidir ve dalgalı denizi ile bir çok su sporcusunun uğrak yerlerindendir; eğlence ve tatil neredeyse yılın her günü, her saati devam etmektedir. Sörf, su kayağı, yelken, dalış gibi bir çok su sporunu hem profesyonel olarak, hem de amatör olarak da yapmanız mümkündür.

Günlük hayat birkaç ay haricinde yoğun turist nüfusu ile birlikte bir tatil havasında geçer, yoğun Latin nüfusu ile de sıradan Amerikan şehirlerinden farkını ilk gidişte hissettirir.

Neden Miami’yi Tercih Etmeliyim?

Eğitiminizi sırasında çok hareketli bir gece hayatı yaşamak, her gün plajlarda vakit geçirmek istiyorsanız Miami sizin için en doğru seçim olacaktır. Özellikle Spring Break (Amerika’da bahar geldiği için verilen ufak bir tatil arası) döneminde burada bulunabilirseniz, Miami’deki okulların düzenlediği ve Amerika’nın her yerinden binlerce öğrencinin akın ettiği festivaller ve plaj partilerine katılabilirsiniz.

 

Miami dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere  0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan arayabilir yada yurtdışı eğitim başvuru formu kanalıyla daha fazla bilgi isteyebilirsiniz.

 

Miami dil okulları resimleri

 

Fort_Lauderdale_english_school_1

Fort_Lauderdale_english_school_3

Fort_lauderdale_english_school_4

 

04 Kasım 2014
4.015 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?