0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Malvern House Londra Dil Okulu

Malvern House Londra Dil Okulu

 

2000 yılında kurulan Malvern House, 2003 yılında British Council akreditesini almış, bağımsız bir İngilizce dil kursları sunan dil eğitimi kuruluşudur. Günümüzde, yılda 100’den fazla ülkeden 7000 öğrenciye İngilizceyi eğitim vermiş bir okuldur.

Malvern House çeşitli sosyal ve sportif faaliyetleri ile öğrencilerinin ders dışında hoş vakit geçirebilmelerini sağlamaktadır. Malvern House öğrencilere Londra’nın çeşitli bölgelerinde aile yanı, yurt, hotel şeklinde konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Malvern House’un Londra’da 3 merkezi bulunur. Bu eğitim merkezlerinin her biri Londra’nın popüler, turistik mekanlarına birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Okul binalarında ücretsiz internet bağlantısı, tam donanımlı kütüphane, kafeterya, öğrenci salonu mevcuttur. Şehir merkezindeki bu 3 eğitim binası, toplam 52 sınıfı ile 78 öğretim görevlisine ile 2000 civarında öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Okulun üç merkezinden biri olan Piccadilly merkezinde beginner, elementary, Pre-Intermediate, Intermediate seviyelerindeki öğrenciler için Genel İngilizce kursları, Trafalgar merkezinde Advanced ve üstü seviyedeki öğrenciler için Genel İngilizce kursları, Bloomsbury merkezinde ise FCE, CAE, CPE, IELTS sınav hazırlık kursları, İş İngilizcesi, Diploma ve Pre- University kursları verilmektedir.

03 Ekim 2014
3.498 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?