0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Malta dil okullarında eğitim

Eğitim adası Malta ve Malta‘da dil okulu

Malta dil okulları İngilizce öğrenimi için hem ekonomik hem de kaliteli bir seçenek

Malta tarihe bürünmüş dokusuyla, güzel sahili ve iklimiyle küçük bir ada ülkesidir. Malta’da genellikle İngilizce konuşulur. Eski bir İngiliz sömürgesi olduğu için Malta’da İngiliz kültürü ve yaşam biçimi yansır. Yılın büyük zamanı yaz sezonu olarak geçtiği için turist akışı yoğundur ve kalabalık turist ortamı dil eğitimi için büyük avantajlar sağlar.

Malta’da İngilizce eğitimi tatille birleşiyor

Coğrafi konumu nedeniyle genellikle İngiltere’de hava kapalı ve yağışlı geçer ve çoğu zaman bu ülkede güneşin canlılığından yararlanmak mümkün olmaz. İngiltere yerinedeniz ve güneşten yararlanmak isteyen insanlar Malta’ya akın ediyor. Yaz tatiliniz ve dil eğitimi Malta’da tek maliyete düşmüş oluyor.

İngiliz dil okullarının şubesi Malta’da

Malta’da dil eğitimi veren okulların önemli bir bölümü İngiliz dil eğitimi okullarının Malta şubesi olarak açılmış ve eğitimlerini İngiltere dil okullarına bağlı olarak vermektedirler. İngiltere’ye bağlı olmayan diğer dil okullarının eğitim standardı da İngiliz okullarına eşdeğerdir. Öğretmenlerin tamamına yakını İngiltere’den gelmektedir. Bu nedenlerden dolayı Malta dil eğitiminde İngiltere’ye göre dezavantajlı değildir.

Ekonomik eğitim maliyetleri

Malta’da dil eğitiminin kapsamı ve içeriği İngiltere’ye denktir fakat eğitim maliyetleri Malta’da İngiltere’ye göre daha düşüktür. Yaz aylarında konaklama maliyetleri biraz daha yüksektir fakat Malta ekonomik dil eğitimi almak isteyenler için uygundur.

Malta’da dil eğitim okullarının içeriği geniş

Malta’da İngilizce eğitimi veren dil okulları değişik alanlarda geniş seçenekler sunuyor. Genel İngilizce eğitimi ve beraberinde IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlık eğitimi alabilirsiniz. Akademik amaçlı aldığınız eğitimlerin yanında ek olarak İş İngilizcesi eğitimini de alınabilir.

Konaklama Çözümleri

Malta’da eğitim veren dil okullarının birçoğunun kendine ait öğrenci yurdu ya da oteli bulunmaktadır. Bu kapsamda Malta’da tercih edilen konaklama seçeneği otel, öğrenci yurdu ya da apartman daireleridir. Konakladığınız yerin kalitesi verdiğiniz ücrete göre değişir. Öğrenci dilerse aile yanında konaklama seçeneğine de sahip olur.

malta-dil-okulu-eduvizyon-yurtdisiegitim

Malta dil okulları hakkında daha fazla bilgi için http://www.maltaegitimrehberi.com adresimizi inceleyebilir ve Malta’da ingilizce dil eğitimi için okullar hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

06 Temmuz 2014
4.599 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?