0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Malta Vizesi

Malta Vizesi Başvuru Süreci

Malta vize başvuruları sadece Malta Büyükelçiliği aracı kurumu olan vfsglobal http://www.maltavac-tr.com/turkish/ ofislerinden şahsen randevu alınarak yapılabilmektedir. Vize sürecinin hızlı güvenilir olması acısından başvuru dosyanızın yurtdışı eğitim danışmanlığı kuruluşları tarafından hazırlanması sağlıklı netice verebilir.

Tüm başvurular (6 yaş ve üzeri) şahsen yapılmak zorundadır.( 18 yaş altı başvuru sahipleri anne veya babası refakat etmek zorundadır.)

Öğrenci kayıt işleminden sonra Eğitim danışmanımızın size vereceği evrak listesini eksiksiz olarak hazırlayarak Edu Vizyon yurtdışı eğitim vize bölümüne teslim ediniz.

Vize başvuru evraklarınızın tamamladıktan sonra vize formlarınız Edu Vizyon yurtdışı eğitim vize bölümü tarafından hazırlanıp vize randevunuz alındıktan sonra size teslim edilecektir.

Vize ücreti olan 60 Euro’ya ilaveten Malta vize başvuru merkezi işlem bedeli olan 30 Euro’yu başvuru esnasında nakit Euro olarak ödenecektir.

Vize başvurunuzdan sonra dosyanızın durumunu http://www.maltavac-tr.com/turkish/ adresinden başvuru takip butonundan takip no ile takip edebilirsiniz.

Malta konsolosluğu vizeleri 90 gün altı dil kursu katılımlarında kalış süresini içeren tek giriş şeklinde vermekte olup 90 gün üstü dil kursu katılımlarında kur süresini içeren D oturum çok girişli vize vermekte olup başvuru öncesinde kurs süresini buna göre belirlemeniz tavsiye edilir.

Malta vizesi D çok giriş alınması durumunda schengen ülkelerine geçiş sağlamaktadır.

Malta’da eğitim alacak tüm öğrencilerin eğitim esnasında sağlık sigortası zorunluluğu vardır. Vize başvuru esnasında gidiş tarihinizden 1 gün önce başlayan ve kalış süresini içeren Seyahat sağlık sigortası sunmaları zorunludur.

Malta vizeleri  ve Malta dil okulları hakkında daha fala bilgi için Edu Vizyon ofislerinden , 0 212 543 58 06 numaralı genel danışma telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

14 Kasım 2017
1.112 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?