0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

LSI Brisbane Avustralya Dil Okulu

LSI Brisbane Avustralya Dil Okulu

LSI Brisbane Dil Okulu, Brisbane şehrinin merkezinde tarihi bir binada hizmet vermektedir.

Lokasyon Hakkında: Brisbane, Queensland’ın başkentidir. Şehir Brisbane Nehrinin yanında yer alır. Avustralya’nın en büyük şehirlerinden biri olan Brisbane yıl boyu harika bir iklime sahiptir. Yağmur ormanları, plajlar, parklar, müzeler, sanat galerileri kısaca burada yapılacak bir dizi aktivite bulabilirsiniz..

Temel Bilgiler:

– LSI Brisbane bulunduğu konum itibariyle restoranlara, kafelere, toplu taşıma araçlarına, mağazalara yürüme mesafesindedir.

– LSI Brisbane Dil okulunda 8 sınıf vardır ve burada yüksek sezonda 100’e yakın öğrenci eğitim almaktadır.

LSI Brisbane Dil Okulunda Öğrenciler için kullanıma açık buzdolabı, mikrodalga fırın, mutfak, bilgisayar odası mevcuttur.

– LSI Brisbane Dil Okulu genelinde ücretsiz Wireless internet bağlantısı da bulunmaktadır.

– LSI Brisbane Dil okulunda kurslara katılım için min. yaş sınırı 16, kurslara katılan öğrencilerin yaş ortalaması ise 25’tir.

– LSI Brisbane Dil okulu sınıfları ortalama 12 kişiliktir. En fazla 17 kişiliktir.

– LSI Brisbane Dil Okulu Konaklama seçenekleri arasında Aile Yanı, Öğrenci Yurdu ve Oteller yer almaktadır.

 

Yurtdışı eğitim programları , avustralya dil okulları, avustralya dil okulu ve çalışma imkanları, avustralya dil okulu ücretleri , avustralya dil okulu vizeleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz iletişim adresimizden mesaj da bırakabilirsiniz.

01 Ocak 2015
3.042 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?