0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Kanada’da Eğitim hakkında bilinmesi gerekenler

Kanada’da Eğitim

kanada-egitim-firsati

Kanada öğrenime değer veren yüksek standartlara sahip birinci sınıf bir eğitim sistemine sahiptir. Şöyle ki Kanada hükümeti eğitime ekonomik kalkınma örgütü OECD ortalamasına oranla (gayri safi yurtiçi hasıla yüzdesi olarak) daha fazla harcama yapmaktadır.

Kanada son derece güvenli ve düzenli bir ülkedir. Burada suç ve şiddet oranı oldukça düşüktür. Ayrıca Kanada dünya standartlarındaki yaşam ve çalışma koşulları ile dünyanın en gelişmiş ve en yaşanılası ülkelerinden biridir.

Kanada’nın en büyük ve en popüler şehirleri arasında Vancouver, Toronto ve Montreal kentleri yer almaktadır. Kanadalılar dünyanın en yüksek yaşam standartlarına sahiptirler. Kanadalıların neredeyse %70’i kendi evlerinde oturmakta, teknolojik açıdan oldukça dayanıklı ev ürünleri kullanmakta ve en sağlam arabalara binmektedirler.. Kanadalılar büyük bir kısmı ekonomik kaygılardan uzakta keyifli bir yaşam sürdürmektedirler..

vancouver

Ayrıca Kanada’da kapsamlı bir sağlık sistemi ve kapsamlı bir sosyal güvenlik ağı mevcuttur. Tahminen 2000 civarı radyo istasyonu ve 1000 küsür televizyon yayın istasyonu ile Kanada gelişmiş bir yayın sistemine sahiptir.

Geniş bir yelpazede Kanada’da bir dizi kültürel faaliyet imkanı bulunmaktadır. Diğer taraftan geleneksel bir göçmenler ülkesi olan Kanada, kültürel çeşitliliği ile konuksever bir ülkedir. Ve Kanadalılar farklı bakış açılarına saygılı bir toplumdur.

Kanada’nın tüm büyük şehirlerinde alışveriş merkezleri, restoranlar, tiyatrolar, sanat galerileri, müzeler bulunmaktadır. Ayrıca şehirde fazla sayıda park, bahçe ve plajlar halkın kullanıma açık konumdadır.

Kanada‘da İngilizce ve Fransızca resmi dillerdir. Kanada’nın Fransızca konuşan sakinlerinin büyük çoğunluğu neredeyse % 75’i ülkenin doğu kesiminde oturmaktadır. Ayrıca ülke genelinde Fransızca konuşan topluluklar bulunmaktadır.

Eğitim Kanadalılar için oldukça önemlidir ve ülke genelindeki eğitim kurumlarındaki standartlar eşit yüksekliktedir.

Kanada’daki dil okullarımızda Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Uzun Dönem İngilizce, IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge Sınav Kursları, Birebir Dersler, Akademik İngilizce, Sertifika Programları kursları bulunmaktadır.

 

Kanada dil okulu fiyatları, kanada dil okulu çalışma izni, kanada dil okulu forum, kanada dil okulu vizesi, kanada dil okulu ve çalışma kanada dil okulu , kanada yurtdışı dil okulu, kanada dil okulları hakkında detaylı bigi için bizlere 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilir , http://www.eduvizyon.com/iletisim adresimizden başvuru formunu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.

 

11 Ekim 2014
8.375 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?