0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Kanada Vize Süreci

Kanada Vize Süreci

Kanada vize başvuruları sadece Kanada Büyükelçiliği aracı kurumu olan vfs global http://www.vfsglobal.ca/canada/turkey/turkish/index.html  ofislerinden şahsen veya acente aracılığı ile yapılabilmektedir. Vize sürecinin hızlı güvenilir olması acısından başvuruların yurtdışı eğitim danışmanlığı kuruluşları tarafından yapılması sağlıklı netice verebilir.

Öğrenci kayıt işleminden sonra Eğitim danışmanımızın size vereceği evrak listesini eksiksiz olarak hazırlayarak Edu Vizyon yurtdışı eğitim vize bölümüne teslim ediniz.

Vize başvuru evraklarınızın tamamının İngilizce veya İngilizceye tercümesi gerektiği için vize sürecinin uzamaması adına gidiş tarihinizden en az 6 hafta öncesinden evraklarınızı tamamlamanız tavsiye edilir.

Vize formlarınız on-line olarak doldurulup evraklarınız ile birlikte Edu Vizyon yurtdışı eğitim vize bölümümüz sizin adınıza vize dosyanızı teslim edecektir.

Vize ücreti kanada konsolosluğu resmi sitesi üzerinden online olarak ödenmekte olup dekontun orijinal hali vize başvuru dosyasına eklenmelidir. Ayrıca başvuru merkezi işlem bedeli olan TL  karşılığı ( günlük kura değişkenlik gösterir). Başvuru esnasında nakit olarak ödenecektir.

Vize başvurunuzda sonra vize sonucunuz öncelikle mail ile tarafınıza bildirilecek olup ayrıca dosyanızın durumunu http://www.vfsglobal.ca/canada/turkey/turkish/index.html adresinden başvuru takip butonundan takip no ile takip edebilirsiniz.

Kanada Konsolosluğu 6 aya kadar olan, öğrenci vize başvurularına turist vizesi verebilir ve bu vize Kanada’da öğrenci vizesine dönüştürülemez. 6 ay (24 hafta) ve üzerinde yapılan başvurulara ise öğrenci vizesi verilir ve bu vize rahatlıkla Kanada’da uzatılabilir. Kanada Konsolosluğu vize başvuruları neticeleri kursun süresi 6 ayın altında ise 2-3 hafta, eğer 6 ay ve üzeri ise 4-5 hafta sürebilir. Bu nedenle öğrenciler, başvurularını kurs başlangıç tarihinden en az 8-10 hafta önce yapmalıdırlar.

Kanada’da eğitim alacak tüm öğrencilerin eğitim esnasında sağlık sigortası zorunluluğu vardır. Vizeniz onaylandıktan sonra eğitim poliçenizi yaptırmayı unutmayınız. Bu konuda yurtdışı eğitim danışmanınızdan yardım alabilirsiniz.

Kanada vizeleri ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında detaylı bilgi için Edu Vizyon ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.

14 Kasım 2017
1.262 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?