0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Neden Kanada dil okullarında eğitim almalısınız ?

Kanada dil okullarında eğitim
Yurtdışında yabancı dil eğitimi almayı düşünüyorsanız bu konuda son yıllarda oldukça popüler olan Kaliteli eğitim seçenekleri sunan Kanada dil okullarını size tavsiye ederiz.

kanadada-egitim-dilokullari

KANADA DİL OKULLARI

 

Yurtdışında eğitim almak isteyen binlerce insanın tercih ettiği önemli şehirlerden biri de Kanada’dır. Amerika Birleşmiş Milletler’in en kaliteli ülkeler sıralamasında üst sıralarda yer almaktadır. Güvenilir şehirleri, kaliteli ve yüksek yaşam standartları, başarılı dil okulları, sade ve yalın ingilizcesi ile dil eğitimi için dünyanın en önemli ülkeleri arasında yer almaktadır. Kanada’da aynı zamanda Fransızca, Almanca gibi farklı dillerde de eğitim almak için doğru bir seçenektir.

Kanada’da en fazla tercih edilen şehirler;Toronto,Vancouver, Halifax, Montreal, Calgary ve Victoria’dır. Kanada’da hem Fransızca hem İngilizce konuşulan eyaletlerden biri Quebec’tir. Kanada’lılar yapı itibariyle sıcak kanlı ve konuşkan bir yapıda olduklarından sohbet etme ve kaynaşma şansınız diğer ülkelere göre daha yüksektir.

Kanada’da dil eğitimi veren okullarda  yılın her eğitim döneminde Pazartesi günü başlamaktadır. Eğitim süresi öğrencinin dil seviyesine, istek ve ihtiyaçlarına göre 4 ile 52 hafta arasında değişmektedir. Öğrenciler boş zamanlarında okulun sosyal imkanları, kütüphane ve etüd odalarından faydalanabilirler. Hafta sonlarında küçük bir ücret karşılığında çevre şehirlere geziler düzenlenir. Sınıflar genellikle 12-15 öğrenci kapasitesinde olup İngilizce programlarına 16 yaşındaki öğrenciler katılabilmektedir. Öğrencinin uygun sınıfa yerleştirilmesi için seviye tespit sınavı yapılmaktadır.

Kanada’da eğitim dil eğitimi almak isteyen öğrencilere tavsiye edebileceğimiz dil okulları,ILAC Kanada dil okulları, EC Kanada Dil Okulları, Embassy English Kanada dil okulları, Eurocentres Kanada dil okulları, LSI Toronto dil okulu ve LSI Vancouver dil okulu dur. Aynı zamanda bu okullar öğrencilerin daha kolay vize alabilmeleri açısından da önemlidir.

Kanada dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız bizlere her daim 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

09 Mart 2016
2.601 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?