0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Kanada dil okulları

Kanada Dil Okulları
Kanada dil okulları hakkında daha fazla bilgi için 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90

kanada-egitim-firsati

 

Kanada dil okulları

Kanada dil okulları yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından dikkatli değerlendirilmesi gereken ülkelerden biri. Kanada’da refah düzeyi oldukça yüksektir ve tüm eğitim alanlarıyla birlikte dil eğitimi de Kanada devletinin garantisi altındadır. Dil eğitim programlarında dil okulu pazarındaki payı artırabilmek için Kanada Devleti tarafından büyük kampanyalar ve indirimler uygulanmaktadır. Yapılan indirimler ve kampanyalar yüzünden birçok öğrenci Kanada’da dil eğitimini tercih etmeye başlamıştır. Özellikle Toronto ve Vancouver şehirlerinde yoğunlaşan dil okulları, İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için geniş kapsamlı eğitim fırsatları sunmaktadır.

Dünya’da en iyi yaşanılacak on ülkeden biri

Kanada, 1994 yılından beri EUI ve BM tarafından Dünya’nın yaşanılacak en iyi 10 ülkesinden biri seçilmektedir. BM anketinde gelişmiş eğitim olanakları, ortalama yaşam süresinde uzunluk, düşük şiddet ve suç ortanı nedenleriyle üst sırada yer aldı. Toronto, Vancouver ve Montreal şehirleri temiz ve güvenli olmaları, çekici yaşam tarzı ve kültürel aktiviteler sayesinde Dünya’nın çalışılacak ve yaşanılacak en iyi şehirleri arasında yer alır.

Konuksever, Kültürlü Ortam

Dünya’daki etnik grupların tamamına yakını Kanada’da dikkat çekmektedir. Sonuç olarak bu ülkede eğlenceli aktiviteleri ve etnik mutfakları bulmak mümkündür. Kanada’da etnik altyapı çeşitliliğinin temsili olan derneklere ve kulüplere ulaşmak kolaydır. Eğitim alacağınız okullarda öğrencilerin rehberlik danışmanları bu tarz gruplarla iletişime geçme konusunda yardımcı olur.

Doğa harikası ortamlar

Kanada üzerinde yaşayan insanlara farklı coğrafyanın, farklı güzelliklerini yaşatır. British Columbia’da bulunan yeşil kıyılar, Alberta’daRocky Dağları, coğrafyasında geniş yer kaplayan ovalar, Great Lakes (Büyük Göller) ve St. Lawrence’deki “akçaagaçsekeri ülkesi” ve Atlantik’in harika sahilleri ve engebeli tepeleriyle Kanada’nın çevresinde görülmesi gereken çok yer vardır.

Hem Fransızca hem de İngilizce öğrenebilirsiniz

Kanada’da hem Fransızca hem de İngilizce resmi dildir. Kanada’da Fransızca konuşan yerli topluluğun çoğunluğu (%75 civarı) ülkenin doğu tarafında Quebec eyaletinde yaşamlarını sürdürür. Fakat ülkenin genelinde de Fransız’ca konuşan topluluklara rastlamak mümkündür. Anlaşılacağı üzere Kanada iki dilli bir ülkedir ve bu dilleri öğrenmek isteyenlere kaliteli dil programları sunulur. Dillerin ikisini aynı zamanda öğrenmek isteyenlere ikinci dil olarak İngilizce (ESL) ve Fransızca ikinci dil programları sunulmaktadır.

Kaliteli eğitim ve konaklama çözümleri

Kanada’da eğitim veren dil okulları eğitimlerini yüksek kalite standartlarında sağlıyor. Kanada’da alınan İngilizce eğitimi sonrasında, İngilizce dil sorununuzu kökten çözüme kavuşturabileceksiniz. Kanada’da eğitim aldığınız süreç içerisinde birçok konaklama alternatifine sahip olacaksınız. Bu alternatifler aile yanında konaklama, öğrenci yurdunda konaklama ve özel dairelerde konaklama gibi sıralanabilir. Özel dairelerde konaklama seçeneği gidilen tüm okullarda öğrencisine sunulur.

 

Kanada dil okullarının Türk öğrencilere özel indirimli fiyatlarını incelemek için TIKLAYINIZ

22 Temmuz 2014
3.931 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?