0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul Bakırköy Merkez Ofis, İstanbul Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ve Konya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

İspanya yaz okulları

İspanya’da Yaz Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları arasında özelikle ülkemizde en çok dikkat çeken yerlerden birisi de İspanya. Özellikle lise seviyesinde halihazırda İngilizce eğitimi alan öğrenciler için aileleri ile birlikte bir tatille aynı anda İspanyolca öğrenme şansı sunması ve dil okullarına nazaran daha uygun fiyatlara sahip olması bu programların tercih edilmesindeki en önemli etkenler.

İspanyolca Yaz Okulları ve Ders Programları

Yaz okullarındaki ders programlarının temel amacı, daha önce dile neredeyse hiç aşinalığı bulunmayan öğrencilere farklı bir dil öğrenmenin sandıkları kadar zor olmadığını öğretmek. Bunu yaparken de pratiğe dayalı ve aktivitelerle programlanmış bir eğitimle öğrencilere zevkle İspanyolca’nın temellerini attırmak.

Derslere başlamadan önce her öğrenci seviyesine göre farklı bir grupta yer alıyor. Eğitim programları ise ortalama haftalık 15-20 saatlik dersleri kapsamakta. Gün içerisinde derslere başlamadan önce birlikte bir kahvaltı yapılıyor ve ardından derslere geçiliyor. Derslerin temelinde ise pratik çalışmalar yer alıyor.

İspanya yaz okulu aktiviteleri

İspanya yaz okulu aktiviteleri

İspanyolca Yaz Okulu Aktiviteleri

Bahsetmiş olduğumuz gibi eğitimin temeli fazlaca pratiğe dayalı ve bunun için okul yönetimleri öğrencilerin dahil olabileceği bir çok farklı aktivite organize etmekteler. Futboldan, teniz ve yüzmeye kadar bir çok farklı spor seçeneği olduğu gibi Latin dansları, müzik gibi farklı kurslara da katılmak mümkün.

İspanyolca yaz dil okulu ve konaklama

Konaklama için dil okullarında olduğu gibi yaz okullarında da yurtta veya aile yanında konaklama imkanları var. Yalnız aile yanı konaklama seçeneği için öğrencinin 16 yaşını doldurmuş olması gerekiyor; yurtta ise böyle bir şart yok. Hem yurt, hem de aile yanı için odalarda tek kişilik, ya da 2 kişilik gibi farklı alternatifler mevcut.

İspanya yaz okulu fiyatları

Yaz okulları gittiğiniz döneme göre farklılık gösterebiliyor. Örneğin Haziran ayında gidecekseniz fiyatlar haftalık 600 ile 1000 Euro arasında değişebilirken, Temmuz sonuna doğru biraz daha düşüyor. Gideceğiniz okula ve döneme göre farklı fiyatlar almanız mümkün. Bunun için en iyi desteği Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığından alabilirsiniz.

Yaz okulları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirisiniz.

Telefon numaralarımız : 0 212 543 58 060 535 712 07 90

Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı

 

13 Kasım 2014
3.300 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?