0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

ISIS Education ( Oxford International Education Group) İngiltere

ISIS Education ( Oxford International Education Group)  İNGİLTERE

 

Lokasyonlar: ISIS Schools İngiltere Dil Okulları: Greenwich Dil Okulu , Oxford Dil Okulu, Brighton Dil Okulu şehirlerinde.

Kursları: Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık Kursları, Cambridge Sertifika (FCE & CAE) kursları, Uzman İngilizce Kursları, Trinity TESOL Sertifika ve Diploma programları.

 

ISIS Group, ISIS Education İngiltere Dil Okulları

ISIS Education 1991 yılında kurulmuştur. ISIS Education Dil Okulları, İngiltere’de 3 ayrı merkezde uluslararası öğrencilere hizmet vermektedir. English UK üyesi olan ISIS Education, dil okulları British Council tarafından da akredite edilmiştir.

Greenwich Dil Okulu

Buradaki okul, Londra merkeze oldukça yakın bir konumdadır. ISIS Greenwich’ten Londra merkeze ulaşım ortalama 10-15 dakika kadar sürmektedir. ISIS Greenwich Dil Okulu bulunduğu merkez itibariyle oldukça canlı ve hareketli bir çevrede yer almaktadır.

Greenwich’te toplu taşıma ulaşımı da son derece gelişmiştir.

ISIS Greenwich’te eğitim alan öğrenciler kaliteli bir İngilizce dil eğitimi almanın yanı sıra oldukça sosyal bir çevrede yurtdışı deneyimi kazanmanın avantajlarından da yararlanmış olurlar.

ISIS Greenwich konaklama seçenekleri içerisinde öğrenci yurdu, öğrenci evi ve aile yanı konaklama alternatifleri mevcuttur. Konaklama yerleri ise ISIS Greenwich’e yürüme mesafesinde ve bulunduğu çevre itibariyle süpermarketlere, bankalara, restaurant ve kafelere de bir hayli yakın bir konumdadır.

Oxford Dil Okulu

Buradaki okul; Oxford şehrinin kalbinde, tarihi üniversite binalarıyla, kolejlerle ve uluslararası öğrencilerin yaşam alanlarıyla çevrili bir ortamda yer almaktadır.

ISIS Oxford, şehrin en popüler caddesi High Street’e yalnız birkaç adım mesafededir.

30,000’in üzerinde öğrencinin eğitim gördüğü, kafelerin, pubların, alışveriş mağazalarının ve sosyal imkanların oldukça geniş bir yelpazede sunulduğu bu güzel şehirde; ISIS Oxford’a gelen öğrenciler dersten kalan vakitlerinde son derece kaliteli vakit geçirirler.. Ve bu tarihi şehirde, İngiliz kültürünü ve mirasını keşfedebilirler..

Üstelik Oxford’dan Londra merkeze rahatlıkla yerel otobüs hatlarıyla 1 saatten az bir sürede gidilebilmektedir.

ISIS Oxford’da konaklama seçenekleri arasında içerisinde ise sosyal yaşam alanlarının bulunduğu öğrenci yurdundu, üniversite kampüs konaklaması ve aile yanında konaklama alternatifleri yer almaktadır. Üstelik konaklamalar şehir merkezine yürüme mesafesindedir.

Brighton Dil Okulu

Buradaki dil okulu şehrin tarihi bir alanında ve güzel bir binasında konumlandırılmıştır.

ISIS Brighton Dil Okulunda eğitim alan öğrenciler, Brighton şehrinde okumanın avantajı olarak hem kültür tatili hem deniz tatili yapma imkanına sahiptirler.

Brighton, İngiltere’nin güney sahilinde yer alır ve hem yerli hem yabancı turist için en popüler tatil kentlerinden de biridir.

ISIS Brighton’da öğrenciler kaliteli zaman geçirebilirler; sahilde balık ve cips yemeye gidebilir, iskelede roller coaster keyfi yapabilir ve canlı müzik dinleyebilirler..

Ayrıca ISIS Brighton’dan, Londra şehrine ulaşım hemen hemen her saatte toplu taşıma ile 1 saatten daha kısa bir sürede yapılabilmektedir.

ISIS Brighton konaklama seçeneği olarak öğrencilere; marketlere ve alışveriş yerlerine yakın Öğrenci Yurdu konaklamasını, ISIS Brighton Dil Okuluna yakın Öğrenci Evi ve Aile Yanı konaklama seçenekleri sunmaktadır.

 

Greenwich Dil Okulu Ücretleri

Haftada  20 ders 380 GBP – 4 hafta
Haftada  20 ders 760 GBP – 8 Hafta
Haftada  20 ders 1140 GBP – 14 Hafta

Oxford Dil Okulu Ücretleri

Haftada  20 ders 380 GBP – 4 hafta
Haftada  20 ders 760 GBP – 8 Hafta
Haftada  20 ders 1140 GBP – 14 Hafta

Brighton Dil Okulu Ücretleri

Haftada  20 ders 380 GBP – 4 hafta
Haftada  20 ders 760 GBP – 8 Hafta
Haftada  20 ders 1140 GBP – 14 Hafta

 

İngiltere Dil Okulu Fırsatları

ISIS Education İngiltere DiL Okulu kurslarına uzun dönem kayıt yaptıran öğrenciler ÜCRETSİZ HAFTALAR kazanmaktadırlar!

12 Hafta kayıtlarında 2 Hafta, 22 Hafta Kayıtlarında 4 Hafta, 36 Hafta Kayıtlarında 6 Hafta BEDAVA! Ayrıca Türkiye’den giden öğrencilerden Kayıt Ücreti alınmamaktadır!

 

Detaylar için lütfen bizimle 0 212 543 58 06 ‘dan iletişime geçiniz!

 

19 Kasım 2014
3.718 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?