0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

İrlanda Vize Süreci

İrlanda Vize Süreci

İrlanda vize başvuruları sadece İrlanda Büyükelçiliği aracı kurumu olan vfsglobal http://www.vfsglobal.com/ireland/turkey/ ofislerinden şahsen veya acente aracılığı ile yapılabilmektedir. Vize sürecinin hızlı güvenilir olması acısından başvuruların yurtdışı eğitim danışmanlığı kuruluşları tarafından yapılması sağlıklı netice verebilir.

Öğrenci kayıt işleminden sonra Eğitim danışmanımızın size vereceği evrak listesini eksiksiz olarak hazırlayarak Edu Vizyon yurtdışı eğitim vize bölümüne teslim ediniz.

Vize başvuru evraklarınızın tamamının İngilizce veya İngilizceye tercümesi gerektiği için vize sürecinin uzamaması adına gidiş tarihinizden en az 6 hafta öncesinden evraklarınızı tamamlamanız tavsiye edilir. Başvuru esnasında tüm evraklarınız 2 dosya set halinde verilecektir.

Vize formlarınız on-line olarak doldurulup evraklarınız ile birlikte Edu Vizyon yurtdışı eğitim vize bölümümüz sizin adınıza vize dosyanızı teslim edecektir.

Vize ücreti tek giriş ve çok giriş şeklinde iki seçenekli ödenebilmektedir. Ayrıca başvuru merkezi işlem bedeli TL olarak başvuru esnasında nakit olarak ödenecektir.

Vize başvurunuzda sonra vize sonucunuz öncelikle mail ile tarafınıza bildirilecek olup ayrıca dosyanızın durumunu http://www.vfsglobal.com/ireland/turkey/Student.html  adresinden başvuru takip butonundan takip no ile takip edebilirsiniz.

İrlanda Konsolosluğu, öğrenci vize başvurularına kısa süreli olarak basabilir bu vizenin İrlanda’da uzatılması gerekir. Vize süreci -2-3 hafta sürebilmektedir yoğun dönemde bu süreler farklılık göstermekte olup öğrencilerin, başvurularını kurs başlangıç tarihinden en az 5-7 hafta önce yapmaları tavsiye edilir.

İrlanda’da eğitim alacak tüm öğrencilerin eğitim esnasında sağlık sigortası zorunluluğu vardır. Vize başvuru esnasında gidiş tarihinizden 1 gün önce başlayan ve kalış süresini içeren Seyahat sağlık sigortası sunmaları zorunludur.

İrlanda vizeleri ve İrlanda dil okulları hakkında daha fazla bilgi için Edu Vizyon yurtdışı eğitim ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

14 Kasım 2017
962 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?