0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

İngiltere’de Tıp İngilizcesi Eğitimi

İngiltere’de Tıp İngilizcesi Eğitimi

İngiltere’de tıp İngilizcesi eğitimi doktorlar, tıp öğrencileri ve sağlık sektöründe çalışan personeller için hazırlanmış olan bir programdır. Bu program sayesinde sizde tıp alanında işinize yarayacak eğitimleri alanında ki uzman eğitmenlerden alabilir ve mesleğiniz de bir adım öne geçebilirisiniz.

İngiltere’de tıp İngilizcesi sayesinde hasta ile diyalog, tıp ingilizcesi kelimeler öğrenme, semptomların tanımlanması, rapor hazırlama, konferans düzenleme, belleğinizde ki tıp ingilizcesi sözlüğü …geliştirme gibi alanlarda eğitim alacaksınız. Adli tıp ingilizcesi dersleri ile de ingilizce eğitiminizi pekiştirmeniz de mümkündür. Ayrıca alacağınız bu eğitimleri dünyanın dört bir yanından doktorlar, doktor adayları ve sağlık personelleri katılacaktır. Bu sayede de kurstakiler ile beraber karşılıklı bilgi alış verişi yapabileceksiniz. Bunların yanı sıra tıp İngilizcesi eğitimi sayesinde tıp ile alakalı olan tüm terimleri öğrenebileceksiniz. Tıp ingilizce eğitim programlarına katılanların özelikle tıp ingilizcesi çeviri gibi sorunları da oratadan kalkamadır.

İngiltere’de tıp İngilizcesi kursları alırken aynı zamanda genel İngilizce eğitimi de alabiliyorsunuz. Genel İngilizce eğitiminde de İngilizcenizi geliştirebiliyorsunuz. Özellikle İngilizceyi anavatanında öğrendiğiniz için günlük hayatınızda öğrendiklerinizi pratik yapma şansını elde edebiliyorsunuz.

Eğer sizde tıp İngilizcesini ve İngilizceyi etkili bir şekilde öğrenmek istiyorsanız o zaman eğitiminizi İngiltere’de almanızı tavsiye ediyoruz..Bu sayede İngilizceyi çok iyi bir şekilde anlayabilecek ve konuşabileceksiniz. Üstelik öğrendiklerinizi de günlük yaşantınızda uygulayabileceksiniz.

Yurtdışında tıp ingilizcesi eğitim ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirisniz.

19 Kasım 2014
2.985 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?