0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

İngiltere’de Dil Eğitimi

İngiltere’de Dil Eğitimi

İkinci bir dili öğrenmek günümüzde adeta şart olmuş durumdadır. Eskiden ikinci dil bilmek bir avantaj bir artı oluştururken, günümüzde ikinci dil bilmek zorunlu bir durumdur. Bunun için de kariyerinde önemli adımlar atmak isteyen kişiler ana dili seviyesinde İngilizce öğrenmek isterler. Evrensel dil olan İngilizcenin en iyi öğrenileceği yerse kuşkusuz olarak, İngilizcenin ana vatanı olmaktadır.

İngilizcenin ana vatanında İngilizceyi öğrenmek tam bir İngiliz aksanıyla İngilizce konuşmanızı sağlayacaktır. Üst düzey öğrendiğiniz dil sayesinde kariyerinizde de önemli bir adım atmış olacaksınız. Birçok kişi CV doldururken yabancı dil olarak İngilizce bildiğini söylemektedir. Ancak gerçek anlamda İngilizce bilmek, ana dil seviyesinde İngilizce bilmek adeta önemli bir koşuldur.

İngilizcenizi geliştirmek ve iyi seviyede İngilizce öğrenmek için İngiltere dil eğitimini tercih edebilir, hızlı ve kolay bir şekilde İngilizce öğrenmiş olursunuz.

İngilizce dil eğitimi için her yıl binlerce öğrenci Türkiye’den İngiltere’ye vize almaktadır. Ancak dil eğitim için Türkiye’den İngiltere’ye vize alırken kayıt olduğunuz dil programının en az haftada 20 saat eğitim veriyor olması gerekmektedir. Aksi takdirde vize onayı alamazsınız.

İngiltere’de 20 saat dil eğitimi alan öğrenciler kalan zaman diliminde hem boş vakitlerini değerlendirmek hem de para kazanmak istiyorlarsa part time çalışmaları mümkündür. İngiltere öğrencilerin çalışması için onlara haftada 20 saat kadar çalışma izni vermektedir. 20 saatin aşılması durumunda idari işlem başlatılacaktır.

Öğrencilerin dil okulu tercihi yaparken de dikkatli davranması gerekmektedir. Tercih edecekleri dil okulunun sınıflarının yaşa göre mi, dil seviyesine göre mi ayrıldığına önem vermelisiniz. Dil seviyesine göre ayrılan okullar her zaman için tercih sebebi olmalıdır. Çünkü bildiğiniz şeyleri tekrardan görmeniz sizin için yalnızca zaman kaybı olacaktır. Bunun için kendi seviyenizden başlamanız sizin için bir avantajdır.

İngiltere dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları için bizlere aşağıdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

ISTANBUL: 0 212 543 58 06
ANKARA : 0 312 999 70 76
BEŞİKTAŞ : 0 212 258 84 88
20 Mart 2017
1.814 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?