0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Hasan Taylan Gümüş – Yıldız Teknik Üniversitesi

Hasan Taylan Gümüş – Malta Chamber College Dil Okulu

Hasan Taylan Gümüş
Hasan Taylan Gümüş - Malta Chamber College Dil Okulu

hasan-taylan-gumus-malta-dil-okullari-4

Merhabalar, ben Hasan Taylan GÜMÜŞ. Yıldız Teknik Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Herkes gibi yurtdışı hayalleri kuran normal bir öğrenci işte. Fakat İstanbul’daki ilk yılımdı bu yıl. Bir şeylerin farkına vardığım bir yıldı.Daha doğrusu hayallerim olan bir yıldı. Önemli olan hayallerin olması değil hayalleri gerçekleştirecek cesaretin olmasıdır.Bunun içinde etrafında işini bilen dürüst ve güvenilir insanlar olmasıdır.

Dürüst olmak gerekirse yurtdışı her zaman kulağıma daha hoş gelmiştir. Bende herkes gibi ilk olarak Work&Travel düşünüyordum. Giderim gelirim yeterli olur benim kariyerim için ingilizcem için diyordum, cahillik işte. Benim için çok değerli bir arkadaşım sayesinde Edu Vizyonla tanıştım. Sizlere kısaca ilk günümden bahsetmek istiyorum. Eğitim danışmanım olan Tunçağ Veli Ünlü ile tanıştım ilk olarak. (Ben böyle isim soy isimle hitap etmeyi sevmiyorum çok fazla resmi oluyor, Müşteri-Danışandan ziyade aramızdaki ilişki Abi-Kardeş gidir.) Dediğim gibi Veli Abiyle ilk konuşmamızdı ben Work&Travel istediğimi söyledim bir kaç detay verdim ister inanın ister inanmayın arkadaşlar kafamdaki bütün soruların cevabını aldım. Hemde hiçbir şey sormadan. Bir insan ilk tanışmada güven veriyorsa o insanı diğerlerinden ayırın.Mutlaka bir gün kafanıza takılan ufak bir soruyu sormaya bile olsa bu güzel insanla tanışmanızı çok isterim. Tanıdıktan sonra yazım sizin için daha çok anlam ifade edecektir.ikinci kez gittiğimizde artık kendimi tamamen yurtdışı eğitimi almak isteyen sonrası için planları olan bir öğrenci olarak buldum ki nitekim de öyle oldu. Malta Dil Okuluna gidecektim.Her anlamda hazırdık. Bu şirketle tanıştıran arkadaşımla(Furkan Bayram AKGÖZ) birlikte gidiyoruz.

 

27 Haziran 2015 öğlen saatlerinde Malta’ya ayak bastık. Açıkçası çok fazla bir şey beklemiyordum ama Malta bana çok şey kattı. Şirin, küçük,sıcak bir ada ülkesi. Chamber College dil okuluna gittik. 2 ay az bir zaman değil ama çok bir zaman da değil. Kendi adıma konuşmak gerekirse çok yol kat ettiğimi söylemem mümkün. Herşeyden önce insan artık kendine daha çok güveniyor. Malta’nın speaking ime inanılmaz katkısı olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Malta’nın imkanları çok fazlaydı. Belkide şu ana kadar en iyi 2 ayımı geçirdim orada.Yabancı dil öğrenirken Orta Akdeniz’in güzel bir adasında tatil yapmak insana özel hissettiriyor. Gece kulüpleri, gündüz aktiviteleri, haftasonu eğlenceleri, kutlamaları, özellikle de MTV konserleriyle bambaşka bir ülke.Her ülkeden insanları görebildiğimiz, herkesin turist olduğu bir ülke de konuşmak, ingilizcemi geliştirmek benim için kolay ve bir o kadar da eğlenceli oldu, farklı insanlar tanıdım, farklı kültürler, farklı düşünceler… Şuan Türkiye’deyiz ve dürüst olarak samimi bir şekilde söylüyorum ufkumuz açık bir şekilde gelecek planlıyoruz. Oraları gezip gördükten eğitim aldıktan sonra insan tekrar tekrar gitmek istiyor. Bir sonraki yurt dışı planımız Edu Vizyon danışmanlığında  Amerika.

Hangi firma ile konuşursanız konuşun ama birde Edu Vizyonla konuşun size daha fazla kapılar açacağına inancım tam. Herşey için;

Teşekkürler Edu Vizyon teşekkürler Veli Abi

Hasan Taylan GÜMÜŞ

h.taylangumus@gmail.com

 

 

28 Ekim 2015
5.351 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?