0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Furkan Bayram AKGÖZ – Malta

Furkan Bayram AKGÖZ – Malta

Furkan Bayram AKGÖZ
Chamber College Malta Dil Okulu'nda eğitim alan öğrencilerimizden Furkan Bayram AKGÖZ'ün düşünceleri...

 

furkan_bayram_akgoz

Arkadaşlar merhaba ben Furkan Bayram AKGÖZ, Yıldız Teknik Üniversitesi hazırlık öğrenciyim.İlk yurtdışı eğitim kararımı aldığımda nasıl olacak nasıl yapacağım derken Edu Vizyon ve Eğitim danışmanım Veli ağbi ile tanıştım.Bu tanışma daha önce Edu Vizyon ile yurtdışına giden bir arkadaşım vesile oldu.Bu tarz işlerde o kadar çok sıkıntılar oluyor ki kimseye güvenemiyorsun malesef.Uzun lafın kısası kendisiyle tanıştık.Kendi adıma yorum yapıyorum kendisi bir müşteri-satıcı ilişkiden çok tamamen bir arkadaş bir dost gibi yaklaştı bize.Dürüst ve dostça bir ilişki kurma şansı bulduk kendisiyle ve bu tarz işlerde insanların tek amacı karşı tarafa programı satıp para kazanmaktır.Ama Veli abi aramızdaki abi-kardeş ilişkisininde etkisiyle bize gelecek adına planlarınız var mı diye sordu benim çevremde hatta ailem bile bana bu tarz sorular sormaz gerek bile duymaz haliyle bu durum bana bir yankı uyandırdı.Düşünsenize yabancı bir insan size gelecekten ne bekliyorsun, 5-10 yıl sonra kendini nerede görüyorsun diye soruyor ve size faklı seçenekler sunuyor. Ufkumun çok açıldığını bilmenizi isterim. Bende kendisiyle tanıştığımdan beri şuan tek düşündüğüm şey bugune kadar ne yaptım ve bundan sonra ne yapacağım oldu.Yolumuzu kapatan değil yol gösteren bir insan benimde hayatta saygı duyduğum insanlar arasında yerini almış bir durumda.

Ben Malta’da Chamber College Malta dil okulunda eğitim aldım. Benim için çok güzel bir fırsat ve keyifli bir eğitim süreci oldu. Malta yaz aylarında oldukça hareketli bir ada. Açıkçası çok konsantre olmanız gerekiyor. Chamber College eğitim için tercih edilebilecek okulalrdan birisi. Çok fazla yeni ve heyecan verici arkadaşlıklar, yeni deneyimler kazandım. Özelikle speaking olarak ta hatrı sayılır bir ilerleme kaydettimÖnümüz deki yıllarda farklı yurtdışı planlarım var. Amerika şu an için ağır basıyor. Sizlerin de hayallerinize Edu Vizyon ‘un ve Veli ağbinin katkı yapacağına inancım tam.

Bir gün bir yerlerde karşılaşmak dileği ile…

26 Ağustos 2015
3.074 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?