0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Esra Akdeniz – Malta

Esra Akdeniz - Malta
Chamber College Malta dil okulu öğrencilerimizden Esra Akdeniz

Chamber College Malta dil okulu öğrencilerimizden Esra Akdeniz

 

esra-akdeniz-malta

 

Merhabalar , ben Yıldız Teknik Üniversitesi 2.sınıf öğrencisiyim . Hazırlıktan itibaren düşüncemde hep bir yurtdışı eğitim hayali vardı ama nasıl olacağı konusunda pek bir fikrim yoktu . Sevdiğim bir arkadaşımın sayesinde Veli abi ile tanıştım.

Açıkcası kararımı vermem de , kafamda hiç bir sorunun kalmamasında Veli abinin sıcakkanlı ve her şeyden öte bir abi gibi yaklaşması çok etkili oldu ve beraberce Malta için karar verip hazırlıklara başladık. Evrak toplama , vize , pasaport süreçleri o kadar hızlı geçti ki bi baktım valizimle beraber Malta yolundayım.

Gitmeden önce çevremde Malta hakkında pek de iyi yorum yapanlar olmamıştı ama oraya gidip gördüğümde ve yaşadığımda kesinlikle o söylenenlerle hiç bir alakası yoktu ve iyi ki gitmiştim.Malta ya 2 aylık gibi kısa bir süreliğine gittim ve evet orada Türk arkadaşlarım da vardı bu dilinizi geliştirmeye engel değil ki dilinizi geliştirmek size kalmış bir şey . 2 ay’ımın her gününü dolu dolu geçirdim , ingilizceme çok katkısı oldu bu durumun. Diyebileceğim şey eğer gerçekten bir şeyler yapmak istiyorsanız gidin,görün ve Malta dil okulları hakkında olumsuz yorumları bence hiç önemsemeyin. Çünkü her şey tamamen sizin elinizde. Ben aile yanında kaldım ve gayet de memnun kaldım. 

Tekrar Malta ‘ da görüşebilmek dileğiyle ! 🙂

29 Ekim 2016
2.810 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?