0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Eren Kotil – Kanada

ILAC Toronto - Kanada
Kanada ILAC Dil Okulu öğrencilerimizden Eren Kotil

Eren-Kotil-Kanada

Herkese merhaba,

Bundan yaklaşık iki ay önce; yurtdışı eğitim ilgili bir sürü hayali olan fakat maddi güvencesi olmayan herhangi bir öğrenci olarak Edu Vizyon ofisine gelmiştim.

Üç yıldır, Kanada’da dil eğitimi için almak için bir sürü fırsat arıyordum ve çeşitli eğitim danışmanlıkları ile görüşüyordum. Ne yazık ki; görüştüğüm hiçbir danışman, bana yol gösteremedi. Bir referans aracılığıyla görüşmeye gittiğim Edu Vizyon’un ilgi ve alakasından oldukça memnun kaldım; bunun sonucunda Edu Vizyon ile yoluma devam etme fikrine vardım. Edu Vizyon’u diğer kurumlardan ayıran en önemli noktalar: ilgi, alaka, alanında uzman danışmanlar ve önemlisi; Edu Vizyon’un her kesimden öğrenciye, her kategorinden çeşitli yurtdışı eğitim olanakları sunmasıydı.

Bunun sonucunda; Sn. Veli Ünlü’nün verdiği talimatları uygulayarak planlamamı yaptım. İlk olarak; Academy of Canada’dan kabulüm geldi, bugün ise vizem elime geçti. Artık; Toronto’da geçireceğim mükemmel üç ayı beklemek üzere gün saymaya başladım. Edu Vizyon’un geniş öğrenci kitlesi sayesinde; Toronto’da bana yardım edecek bir sürü Türk öğrenci var ve bu durum; kurumun öğrenciler arasında iletişim yaratma konusunda ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Dil Eğitimimim sonrasın da, Kanada’da Seneca College‘da işletme eğitimi almak istiyorum. O süreç geldiğinde, başvuru için hiç kuşkusuz tekrar Edu Vizyon ofisine geleceğim ve tekrar aynı hizmeti alacağımdan eminim.

Toronto’da görüşmek üzere 🙂

Eren KOTİL

eren-kotil-kanada-toronto

21 Mart 2016
4.036 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?