0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Embassy English (EmbassyCES) Yurtdışı Dil Okulları

Embassy English (EmbassyCES) İngiltere Dil Okulları

Embassy English İngiltere Dil Okulları Londra, Oxford, Cambridge, Brighton ve Hastings şehirlerinde konumlandırılmıştır. Embassy English İngiltere’deki dil okullarının tümü British Council ve English UK tarafından akredite edilmiştir.

Embassy English (EmbassyCES) Amerika Dil Okulları

Embassy English Amerika Dil Okulları; New York (Manhattan), Boston (Downtown), Fort Lauderdale, San Francisco, San Diego, Los Angeles (Long Beach) şehirlerinde bulunmaktadır. Embassy English Amerika’daki dil okullarının tümü AAIEP ve ACCET kurumları tarafından akredite edilmiştir.

Embassy English (EmbassyCES) Kanada Dil Okulları

Embassy English Kanada Dil Okulları Victoria ve Toronto şehirlerinde bulunmaktadır. Embassy English Kanada Dil Okulları Languages Canada kurumu tarafından akredite edilmiştir.

Embassy English (EmbassyCES) Avustralya ve Yeni Zelanda Dil Okulları

Embassy English Avustralya ve Yeni Zelanda Dil Okulları Auckland, Melbourne, Sidney, Brisbane, Surfers Paradise şehirlerinde yer almaktadır. Embassy English Avustralya ve Yeni Zelanda dil okullarının tümü English Australia, NZQA ve NEAS Australia kurumları tarafından akredite edilmiştir.

19 Kasım 2014
2.621 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?