0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Embassy English (EmbassyCES) Dil Okulları

İNGİLTERE, AMERİKA, KANADA, AVUSTRALYA, YENİ ZELANDA DİL OKULLARI

 

Embassy English “İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da” İngilizce Dil Kursları

Her yıl 30.000’den fazla uluslararası öğrenciyi ağırlayan ve dünya çapında tanınan Embassy English “İngiltere’de, Amerika’da, Kanada’da, Avustralya’da, Yeni Zelanda’da” dil okullarıyla katılımcılara kaliteli bir İngilizce dil eğitimi hizmeti sunmaktadır.

Embassy English, İngilizceyi yaşayarak öğrenme ilkesini benimsemiş ve bu sebeple Embassy English, Dil Okul lokasyonlarını dünyadaki en iyi İngilizce konuşulan ülkelerde ve o ülkelerin merkezlerinde açmıştır.

Embassy English Dil kursları; üniversiyete girmek, kariyer yapmak, ufkunu genişletmek, kişisel becerilerini geliştirmek, farklı kültürleri tanımak adına bireyin hedeflerine ulaşması yolunda öğrencilere rehberlik yapmaktadır.

Embassy English’in sahip olduğu yüksek standartlardaki eğitim kalitesi düzenli olarak İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da ki ilgili kurumlarca denetlenmekte ve Embassy English Dil Okullarının tümü buradaki ilgili kurumlar tarafından akredite edilmiştir.

 

Embassy English Dil okulu Lokasyonları:

Embassy English İngiltere Dil Okulları: Londra, Oxford, Cambridge, Brighton, Hastings şehirlerinde.

Embassy English Amerika Dil Okulları: New York (Manhattan), Boston (Downtown), Fort Lauderdale, San Francisco, San Diego, Los Angeles (Long Beach) şehirlerinde.

Embassy English Kanada Dil Okulları: Victoria, Toronto şehrinde.

Embassy English Avustralya ve Yeni Zelanda Dil Okulları: Auckland, Melbourne, Sidney, Brisbane, Surfers Paradise

Embassy English Dil Kursları: Genel İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL, IELTS, Cambridge, TOEIC Sınav Hazırlık Programları, Tamamlayıcı Kurslar Birebir İngilizce, Pratik İngilizce, Pratikte İş İngilizcesi, 8-12 Yaş Grubu / 13-18 Yaş Grubu Kurs Paketleri.

20 Ekim 2014
2.538 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?