0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Embassy English Cambridge Dil Okulu

Embassy CES Cambridge Dil Okulu

İngiltere’nin üniversite şehri olarak bilinen Cambridge’de, İngilizce dil becerilerinizi daha hızlı geliştirebilir, dünyanın en iyi üniversitesinde eğitim almak için burada iyi ve donanımlı bir eğitim hazırlığı yapabilirsiniz..

Temel Bilgiler:

– Embassy Cambridge dil okulu, şehrin en güzel yerinde modernize edilmiş tarihi binasında hizmet vermektedir. Buradan şehir merkezine yürüyerek 20 dakikada, bisikletle 10 dakika ulaşım sağlanmaktadır.

– Embassy Cambridge sınıf mevcudu ortalama 15 kişiliktir. Toplam öğrenci sayısı ise ortalama 170-220 aralığındadır.

– Embassy Cambridge’te eğitim almak için minimum yaş sınırı 16’dır. Öğrenci yaş ortalaması ise 20’dir.

– Embassy Cambridge Sınıflarında etkileşimli yazı tahtası teknolojisi kullanılmaktadır.

– Embassy Cambridge Dil Okulu genelinde kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca Okul öğrencileri için okulun bilgisayar odası, 2 adet multimedya öğrenme merkezi, kütüphanesi, video laboratuvarı, kafeteryası kullanıma açıktır.

– Embassy Cambridge Konaklama seçenekleri arasında ise Aile Yanı, Özel Öğrenci Yurtları (tek kişilik) ve Otel konaklamaları mevcuttur.

Embassy English dil okulları ve ingiltere dil okulları hakkında daha fazla bilgi için Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığına 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonalrdan ulaşabilir veya yurtdışı eğitim başvuru formu kanalıyla daha fazla bilgi isteyebilirsiniz.

 

 

26 Aralık 2014
3.100 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?