0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Embassy English Brighton dil okulu

Embassy English Brighton Dil Okulu

 

embassy-brighton-ingiltere-ingilizce-dil-okulu

 

Harika mimari karakteri ve canlı atmosferi ile Brighton kozmopolit bir şehirdir. Buraya her yıl çok sayıda öğrenci eğitim amaçlı ve tatil yapmak için turist akın etmektedir.

Temel Bilgiler:

– Embassy Brighton, şehir merkezinde son derece modern yapılı bir binada ve son teknolojinin kullanıldığı sınıflarıyla 2007 yılından bu yana hizmet vermektedir.

– Embassy Brighton Dil okulu merkezde olması sebebiyle; kafelere, restoranlara, mağazalara, tarihi mekanlara, sinemalara yürüme mesafesindedir.

– Embassy Brighton okul merkezinden sadece 5 dakika yürüyerek plaja ulaşılabilmektedir.

Embassy Brighton dil okulu sınıf mevcudu en çok 16 kişiliktir.

– Embassy Brighton’da eğitim almak için minimum yaş sınırı 16, yaş ortalaması ise 23’tür.

– Embassy Brighton Sınıflarında etkileşimli yazı tahtası teknolojisi kullanılmaktadır.

– Embassy Brighton Dil Okulu genelinde kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca Okul öğrencileri için okulun bilgisayar odası, kütüphanesi, kafetaryası, sosyal aktiviteler için sınav salonu, öğrenci ortak odasında geniş ekran plazma TV kullanıma açıktır.

– Embassy Brighton Konaklama seçenekleri arasında ise Aile Yanı, Öğrenci Yurtları ve Otel konaklamaları mevcuttur.

 

Embassy English dil okulları ve ingiltere dil okulları hakkında daha fazla bilgi için Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığına 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonalrdan ulaşabilir veya yurtdışı eğitim başvuru formu kanalıyla daha fazla bilgi isteyebilirsiniz.

 

26 Ocak 2015
4.165 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?