0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Embassy CES Hastings İngiltere Dil Okulu

Embassy CES Hastings Dil Okulu

Hastings kenti, İngiltere’nin güney kıyısında yer alan güzel bir tatil beldesidir. Hastings şehrine her yıl ortalama iki milyonu aşkın turist gelmektedir. Hastings Londra merkezine ise tren ile 1.5 saat uzaklıktadır.

Temel Bilgiler:

– Embassy Hastings, kentin en güzel yerleşim yeri olan St Leonards kasabasında Viktorya dönemine ait bir köşkte, Gensing Manor’da hizmet vermektedir. Hastings şehir merkezine tren ile yalnız 3 dakikada veya yürüyerek ortalama 20 dakika içerisinde gidilebilmektedir.

– Embassy Hastings Dil Okuluna sadece 5 dakika yürüme mesafesinde kafe, restoran, market, banka, eczane yer almaktadır. Ayrıca Hastings merkezde çok sayıda mağaza ve eğlence mekanı bulunmaktadır.

– Embassy Hastings sınıf mevcudu en çok 16 kişiliktir. Toplam öğrenci sayısı ise en çok 200 kişiyi bulmaktadır.

– Embassy Hastings’te eğitim almak için minimum yaş sınırı 16’dır.

– Embassy Hastings Sınıflarında etkileşimli yazı tahtası teknolojisi kullanılmaktadır.

– Embassy Hastings Dil Okulu genelinde kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca Okul öğrencileri için okulun 2 bilgisayar odası (multimedya bilgisayarlar), bireysel öğrenme merkezi, kafeterya, öğrenci ortak dinlenme odası kullanıma açıktır.

– Embassy Hastings Konaklama seçenekleri arasında ise Aile Yanı ve Otel konaklamaları bulunmaktadır.

Embassy English dil okulları ve ingiltere dil okulları hakkında daha fazla bilgi için Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığına 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonalrdan ulaşabilir veya yurtdışı eğitim başvuru formu kanalıyla daha fazla bilgi isteyebilirsiniz.

26 Aralık 2014
3.393 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?