0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Cihan Şenlik – Malta

Cihan Şenlik - Chamber College Malta
Malta , Chamber College Dil Okulu Öğrencilerimizden Cihan Şenlik

Chamber College Dil Okulu Öğrencilerimizden Cihan Şenlik

chamber-college-malta-dilokullari

Merhaba arkadaşlar,

Ben Cihan ŞENLİK Erciyes Üniversitesi ‘de Gazetecilik bölümü son sınıf öğrencisiyim. Bende Türkiye’deki her öğrencinin yurtdışı hayallerine ortak oldum ve bütün zorluklara rağmen gerçekleştiriyorum.  Bu yazın dört aylığına Malta’da İngilizce dil eğitimi almak için ikamet edeceğim. Sürecin başından bu yana yaşadığım deneyimlerimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

İnsan hareket etmeden zincirlerini fark edemezmiş bende de aynı durum cereyan etti. Benim zincirimde İngilizce idi. Biraz geçte olsa yaşamın her alanına sirayet eden bu dili mutlaka öğrenmem gerektiğini idrak edebildim. Daha ilk dönemlerde Work and Travel gibi programları araştırmakla geçti vaktim.  İşin açıkçası dil öğrenme noktasında en azından benim için yetersiz kalacağını görünce dil okullarını araştırmaya başladım. Ama bazı danışmanlık firmalarının sömürü aracı haline gelmesi beni oldukça tedirgin ediyordu. Birkaç firmaya mesaj atarak cevapların gelmesini bekledim. Bana dönüş yaptıklarında pekte tatmin edici cevaplar alamamakla beraber uçuk fiyatlarla karşılaştım. O kadar demoralize oldum ki vazgeçesim geldi. Bir sabah internette Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı gözüme ilişti. Mesaj attım ardından hemen dönüş yapıldı. Veli Abi ile tanıştım ve durumu anlatmaya koyuldum. Veli Abi sürecin işleyişi hakkında en ince detayına kadar ve altını çizerek belirtiyorum en şeffaf haliyle anlatarak yüreğime su serpti. Daha yüz yüze gelmemişken sesindeki o güven verici tonlar beni iki saat sonra kayıt yapmaya ikna etti. Chamber College dil okuluna kaydımı gönül rahatlığıyla yaptım. Daha sonraları pasaport ve vize işlemleri için harekete geçtim. Beni diken üstünde tutan vize alır mıyım almaz mıyım telaşına yersiz bir şekilde kapıldım. Edu Vizyon’ un titizlikle hazırladığı vize evrakları bana daha konsolosluğa gidişimin ikinci gününde vizeyi jet hızı ile çıkardı. Bütün hazırlıkları tamamladım iki gün sonra Malta’da olacağım.

Benim için güzel bir başlangıç olacağına inanıyorum. Duruma sadece dil endekslide bakmıyorum gerek ilk defa yurt dışına çıkmak gerek yeni kültürel yaşamların gözlemcisi olmak şimdiden oldukça heyecan verici. Gitmeyi düşünen arkadaşlar için söylüyorum eğer sizde birazcık cesaretinizi toparlayıp sınırları ortadan kaldırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek sadece ufak bir girişimde bulunmak gerisi çorap söküğü gibi geliyor. Tabi bu noktada size danışmanlık yapan kimseler çok önemli bana Edu Vizyon yaptı. Bu konuda kendimi çok şanslı hissediyorum. Edu Vizyon samimi, güvenilir ve iş bilen bir danışmanlık adresidir, uğramak isteyen herkes için.

Tanıştığım günden bu yana benden, konu ne olursa olsun yardımlarını esirgemeyen sevgili Veli Abime teşekkürü borç bilirim. Size de diyeceğim şu ki yurt dışına çıkmak için karar alırsanız Edu Vizyon ve  Veli Abi’den hoşnut kalmamanız mümkün değildir..

Sevgilerimle…

23 Haziran 2016

 

25 Haziran 2016
2.313 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?