0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Chicago Dil Okullarında Eğitim

Şikago Dil Okulları
Chicago dil okulları hakkında daha fazla bilgiye 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

chicago-dil-okullari

Chicago Dil Okulları

Amerika’da düzenli bir yaşam ve düzenli bir hayat isteyenlerin ilk araştırdığı şehir  olan Chicago Amerika’da ilklerin adresidir ; ilk gökdelen, ilk akvaryum, jazz müziğin doğuşu bu topraklarda olmuştur. Sanayi Devrimi sonrası gelişen endüstriyel faaliyetler için Amerika’da kurulan demiryolları için bir nevi ana istasyon görevi görmüştür ve bu da şehrin inanılmaz derecede hızlı büyüyüp gelişmesine imkan tanımıştır. Amerika’da en çok Avrupalı nüfusuna sahip olan şehirlerden birisidir ayrıca. Amerika’da En Çok Tercih Edilen Dil Okulları’nın bir kısmı da yine Chicago’dadır.

Chicago’da Neler Yapılmalı? Nerelere Gidilmeli? Chicago’da Sosyal Hayat

Chicago’da günlük yaşam ve gece hayatı Amerika geneline göz atıldığında çok daha hareketli.  Şehrin her köşesi, her kafesi, her binası ayrı bir hikayeye sahip. Michigan Gölü, Millenium Park, Grant Park, NavyPier, HancockTower, WaterTower, Chicago Cultural Center ise kesinlikle gidip görmeniz gereken yerler arasında.

Ulaşım

Çok başarılı bir şehir planlaması ile Chicago’da kaybolmak neredeyse imkansızdır. Toplu taşıma da Amerika’nın diğer şehirlerine nazaran daha düzenli ve daha çok tercih ediliyor. Bisiklet de aynı şekilde diğer Amerika şehirlerine nazaran daha çok tercih edilen ve kullanılabilirliği olan ulaşım araçlarından birisi.

Neden Chicago’da Bir Dil Okulu Tercih Etmeliyim?

Chicago tam anlamıyla bir küçük Amerika desek çok da yanlış bir şey söylemiş olmayız. İmkanları ne denli büyük ve fazla ise, bütçenize göre hayatınızı idame ettirebilmenizi sağlayacak kadar planlanmış bir şehir hayatı var. Eğer çok fazla vaktiniz yoksa ve Amerika’ya ilk defa gidiyorsanız sadece Chicago bile Amerika hakkında bir çok şeyi öğrenmenize yetecektir.

Chicago Dil Okulları

Chicago dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında detaylı bilgi için yurtdışı eğitim başvuru formu ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.

11 Ekim 2015
2.832 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?