0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Çavuş Fındık – İngiltere

Çavuş Fındık UIC English Londra Dil Okulu – İngiltere

Çavuş Fındık Londra
UIC English Londra Dil okulunda eğitim gören öğrencilerimizden Çavuş Fındık.

cavus_findik_ingiltere_resimleri_8

cavus_findik_ingiltere_resimleri

Merhaba ben Çavuş Findik, Istanbul Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Ingiltere hakkında kafamdaki tüm sorunları çözüme ulaştıran Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına ve Vize sürecindeki tüm işlemlerde yardımcı olan Deniz Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

Uzun yıllardan beridir Ingilizce ile başım ciddi şekilde beladaydı ki bu sıkıntı yüzünden ITÜ’ yu bırakmak zorunda kaldım. Ingiltere ye gitmemdeki en büyük erken yapacağım meslek adına neredeyse ana dilin gibi Ingilizce bilmek gerekiyor ki aksi halde yapacağın en ufak hata binlerce hatta onbinlerce dolara mal olabiliyor. Durum böyle olunca Ingilizce’ yi yerinde öğrenmeye karar verdim ve yazı Ingiltere de geçirdim. Şimdi herşey yoluna girmeye başladı ve hedeflerime bir adim daha yaklastigimi düşünüyorum.

Londra’ya ilk adım attığımdan itibaren heyecanlı ve güzel bir üç ay geçireceğimi hissettim ve de öyle de oldu. Bana göre en büyük avantajım kuzenimin Londra da yaşıyor olmasıydı. Çünkü aile yanında kalan Türk arkadaşlarımın hemen hemen hepsi sıkıntı yaşadılar. Okuldan bahsedecek olursam, Veli Abi’yi dinlemeyip UIC Greenwich okuluna gitmedigim için  pişman oldum diyebilirim ama arkadaş ortamı ve şehri yaşama adına London Center vazgeçilmez diyebilirim. UIC Londra’da hocaların sıcakkanlı ve arkadaş canlısı olması gerçekten çok iyi. ki bir kac hoca ve çok fazla arkadaşımız Türkiye ye gelmeyi düşünüyorlar.

Ben UIC’in Londra subesine gittim. Yaz aylarında okul biraz yoğun türk öğrenciler de UIC’i tercih ediyor. Bana göre tek dezavantaj budur. Ancak kış sezonunda ki su anda UIC’te 5-6 Türk öğrenci anca kalıyor. Uzun süre eğitim görecek arkadaşlar için kesinlikle UIC’i tavsiye ederim. Şimdiden gidecek arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim.

 

cavus_findik_ingiltere_resimleri_1

cavus_findik_ingiltere_resimleri_2

cavus_findik_ingiltere_resimleri_3

cavus_findik_ingiltere_resimleri_4

cavus_findik_ingiltere_resimleri_5

cavus_findik_ingiltere_resimleri_6

cavus_findik_ingiltere_resimleri_7

 

cavus_findik_ingiltere_resimleri_9

 

26 Eylül 2015
2.926 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?