0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Burçe Tosun- Miami – Amerika

Burçe Tosun
Burçe Tosun - Miami - Amerika Birleşik Devletleri

 

 

Herkese selamlar

Yıllardır ertelediğim dil eğitimi için nihayet bir şeyler yapmaya karar verdim. Bir kaç farklı kurum görüşmesi sonrasında Sosyal medya yayınları sayesinde ile Edu Vizyon ile tanıştım. İşlemlerimi çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde hallettiler. Tunçağ bey’e çok teşekkür ediyorum. Özelikle Amerika’da eğitim düşünüyorsanız mutlaka kendisi ile tanışmanızı tavsiye ederim.

Ben hem tatil yapmak hem de ingilizce öğrenmek maksadıyla Miami’yi seçtim. Öyle uzun uzadıya bir şey yazmak içim şimdilik çok erken. Zaman içinde sizlere daha fazla şeyler yazmak istiyorum. ama şunu söylemek isterim Amerika’ya gelmeden önce kafanızda ki tüm çıkmazlar buraya adım attıktan sonra tamamen son buluyor. Miami’de insanlar çok sıcak ve arkadaş canlısı. Geleli henüz 10 gün oldu ama sanki yıllardır buralıyım gibi hissediyorum.

Sevgiler

Burçe

 

30 Ekim 2015
2.445 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?