0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

British Study Centres Oxford Dil Okulu

British Study Centres Oxford Dil Okulu hakkında Genel bilgiler

40.000 öğrencinin ve 39 üniversite ile kolejin bulunduğu Oxford öğrenci şehrinde İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için, British Study Centres Oxford oldukça ideal bir seçimdir. Oxford şehri, İngiltere’nin kalbi gibidir. Buradan karayolu veya demiryolu ulaşım hatlarıyla Londra’ya ortalama 45-50 dakika içerisinde gidilebilmektedir. Oxford şehri tarihi müzeleri, tarihi binaları, kütüphaneleri, pahalı ve ekonomik mağazaları ve butikleri, modern restaurantları, kafeleri, eğlence mekanları, meşhur nehir kafesi ile görülmeye değer bir şehirdir. Bu şehirde okumak bir ayrıcalıktır. Her yıl British Study Centres Oxford dil okuluna 60 kadar ülkeden uluslararası öğrenci eğitim almak için gelmektedir.

British Study Centre Oxford dil okulu,  dünyaca ünlü Ashmolean Müzesine ve Oxford Üniversitesine oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Ayrıca Cornmarket, mağazalar ve kafelerin en yoğun olduğu sokağa ise sadece 50 metre mesafededir.

– British Study Centre Oxford, (yüksek sezonda) 325, (düşük sezonda) 175 öğrenci kapasitelidir.

British Study Centre Oxford Dil Okulu kurslarına ortalama katılım yaşı 25, minimum kurs katılım yaşı ise 16’dır.

– British Study Centre Oxford, sınıfları ortalama 11 kişilik, en çok 14 kişiliktir.

– Konaklamalar; aile yanı, öğrenci evi ve yurdu şeklindedir. Tüm seçenekler güvenlidir ve konaklama yerlerinin hemen yakınında da okula ulaşım için otobüs durağı bulunmaktadır. Bazı konaklama yerleri ise okula yürüme mesafesindedir.

 

British Study Centres Oxford dil okulu hakkında daha fazla bilgi , güncel kampanyaları ve diğer detayları için 0 212 543 58 06 veya 0535 712 07 90 numaralı telefondan bilgi alabilir yada  Yurtdışı Eğitim Başvuru Formunu doldurarak bilgi isteyebilirsiniz.

 

14 Ekim 2014
2.860 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?