0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

British Study Centres Londra Dil Okulu

British Study Centres Londra Dil Okulu

 

Buradaki okul binası şehrin en hareketli ve en cazip bölgelerinden biri olan Marylebone caddesine yalnızca 2 dakikalık bir yürüyüş mesafesindedir. Bu cadde üzerinde alışveriş ve eğlenceye dair aradığınız herşeyi bulmanız mümkündür. British Study Londra okul binası aynı zamanda, Londra’nın en turistik caddeleri olan Oxford Street’e çok yakın bir mesafede bulunur ve Baker Street ile Bond Street istasyonlarına yalnızca 5 dakika yürüyüş mesafesindedir.

British Study Centres, Londra’nın göbeğinde 5 katlı binası ve 24 ferah-konforlu olan sınıfları ile uluslararası öğrencilere hizmet vermektedir. Güney Kore’den, İtalya’dan, Brezilya’dan, Venezuela’dan, İsviçre’den, Japanyo’dan, Fransa’dan ve daha pek çok ülkeden öğrenciler eğitim almak için buraya gelmektedirler. Yoğun sezonda, British Study Centres Londra ana binasında (Hannah House) sınıf sayısı 33’e çıkmakta ve ayrıca 5 dakika mesafedeki ek binada da 9 sınıf daha kullanıma açılmaktadır.

British Study Centres Londra Dil Okulu bilgisayar odasında donanımlı 40 bilgisayar ve ücretsiz yüksek hızda internet bağlantısı mevcuttur. Ayrıca öğrenciler kafe ve kütüphanede de ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısından da faydalanabilmektedirler.

– British Study Centres Londra‘da (yüksek sezonda) 450 (düşük sezonda) 300 kadar öğrenci eğitim almaktadır.

– British Study Centres Londra’da eğitim alan öğrencilerin yaş ortalaması 25 ve kurslara katılım için minimum yaş sınırı ise 16’dır.

– Ortalama sınıf mevcudu 11, max. 14’tür.

– Konaklamalar; aile yanı, öğrenci evi ve yurdu şeklindedir. Tüm konaklama seçenekleri güvenlidir ve konaklama yerlerinin yakınında okula ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur.

 

British Study Centres Londra dil okulu hakkında daha fazla bilgi almak, güncel kampanyaları ve diğer detayları için 0 212 543 58 06 veya 0535 712 07 90 numaralı telefondan bilgi alabilir yada  Yurtdışı Eğitim Başvuru Formunu doldurarak bilgi isteyebilirsiniz.

14 Ekim 2014
2.774 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?