0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

British Study Centres İngiltere Dil Okulu

British Study Centres School of English – İNGİLTERE

 

Kursları: Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Cambridge FCE, CAE, IELTS, TOEFL, TOEIC sınav hazırlık kursları , Birebir İngilizce kursları, yabancı öğretmenler için Celta ve Delta programları, Mesleki Sertifika -Diploma ve Üniversite programları.

British Study Centres, British Council tarafından akredite edilmiş en kaliteli eğitim kurumlardan biridir. Dünyanın en saygın dergilerinden biri olan Language Travel Magazin tarafından Batı Avrupa’nın en iyi dil okullarından biri seçilmiştir. British Study, English UK ve ALTO (Association of Language Travel Organisations/ Dil Seyahat Örgütleri Birliği) üyesidir ve aynı zamanda Highly Trusted Sponsors (Çok Güvenilir Sponsorlar – HTS) listesinde yer almaktadır.

British Study Centres Lokasyonları:

– British study centres  Londra dil okulu için Tıklayınız

British study centres  Oxford dil okulu için Tıklayınız

– British study centres  Brighton dil okulu için Tıklayınız

– British study centres  Bournemouth dil okulu için Tıklayınız

British Study Center Dil Okulu Video

 

British Study Centres dil okulu hakkında daha fazla bilgi , güncel kampanyaları ve diğer detayları için 0 212 543 58 06 veya 0535 712 07 90 numaralı telefondan bilgi alabilir yada  Yurtdışı Eğitim Başvuru Formunu doldurarak bilgi isteyebilirsiniz.

14 Ekim 2014
3.060 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?