0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

British Study Centres Brighton Dil Okulu

British Study Centres Brighton

British Study Center Dil Okulu, Brighton şehrinin merkezinde yer alan mekanlara oldukça yakın ve plajlara yalnız 15 dakika mesafede konumlandırılmıştır.

British Study Centre Brighton okul binası oldukça donanımlıdır, içerisinde bilgisayar odası ve kütüphanesi mevcuttur. Bina genelinde Wi-Fi internet bağlantısı bulunmaktadır.

British Study Centre Brighton dil okulu Victorian tarzı bir binada hizmet vermektedir, büyüleyici güzellikte bir bahçeye ve terasa sahiptir..

İngiltere’nin en genç şehri Brighton’da dil eğitimi almak, aynı zamanda tatil yapmak gibidir! Brighton şehrinin meşhur iskelesi, onun kıyısındaki kafeleri, eğlence mekanları, klüpleri ile bu güzel şehir her yıl pek çok sayıda turisti ağırlamaktadır.

– British Study Centre Brighton, (yüksek sezonda) 350, (düşük sezonda) 150 öğrenci kapasitelidir.

– British Study Centre Brighton Dil Okulu kurslarına ortalama katılım yaşı 25, minimum kurs katılım yaşı ise 16’dır.

– British Study Centre Brighton sınıfları ortalama 11 kişilik, en çok 14 kişiliktir.

– Konaklamalar; aile yanı, öğrenci evi ve yurdu şeklindedir. Tüm konaklama seçenekler güvenlidir ve konaklama yerlerinin hemen yakınında da okula ulaşım için otobüs durağı bulunmaktadır. Bazı konaklama yerleri ise okula yürüme mesafesinde yer almaktadır.

 

British Study Center Dil Okulu Video

 

11 Eylül 2014
3.337 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?