0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

British Study Centres Bournemouth Dil Okulu

British Study Centres Bournemouth dil okulu hakkında genel bilgiler

 

The-beach-at-BournemouthBournemouth ‘da bulunan dil okulu İngiltere’nin tatil beldelerinden biri olan ve ülkenin güney sahilinde yer alan Bournemouth şehrinin merkezinde yer almaktadır. Okul binası alışveriş merkezlerine, publara, klüplere oldukça yakın mesafededir.

Şehir turu yapabileceğiniz uçan balonun içerisinde yer aldığı Lower Gardens’a, British Study Centres Bournemouth okul binası sadece 2 dakikalık bir yürüyüş mesafesindedir, okuldan plaja ise yürüyerek sadece 5 dakikada ulaşmanız mümkündür.

Bournemouth tatil beldesinin en ilgi çekici yerleri arasında Sidney’den sonraki dünyanın 2. büyük limanı Poole Harbour ve Jurassic Coast gelmektedir; jeolojik ve doğal güzelliği ile burası dünya mirası olarak anılır..

British Study Centres Bournemouth Dil Okulundan, ayrıca New Forest Milli Parkına yaklaşık 20 dakikada ulaşım sağlanabilmektedir; bu doğa harikası parkta ata binebilir, bisikletle gezebilir veya yürüyüş parkurunda dolaşabilir ve yabani hayatı seyredebilirsiniz..

Şehir çok kozmopolit bir nüfusa sahiptir. Şehirde yer alan Bournemouth Üniversitesi 2009 ve 2010 yıllarında the Guardian University Guide tarafından İngiltere’nin 1 numaralı yeni üniversitesi seçilmiştir.

Diğer yandan Bournemouth şehrinde demiryolu, karayolu, deniz ve havayolu ulaşımı oldukça gelişmiştir. Londra’ya hızlı trenle 2 saat içerisinde ulaşmak mümkündür. Bournemouth’da dil eğitimi almak ve burada bulunmak gerçekten keyiflidir !

– British Study Centre Bournemouth Dil Okulunda 12 ferah derslik, bir çalışma merkezi, birşeyler yiyip içmek için Juice bar, ücretsiz internet alanı yer almaktadır. Ayrıca bina içerisinde ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı mevcuttur.

British Study Centres Bournemouth (yüksek sezonda) 180, (düşük sezonda) 100 öğrenci kapasitelidir.

– British Study Centre Bournemouth Dil Okulu kurslarına ortalama katılım yaşı 23, minimum kurs katılım yaşı ise 16’dır.

– British Study Centre Bournemouth, sınıfları ortalama 11 kişilik, en çok 14 kişiliktir.

– Burada öğrenciler için aylık paso 53£ (18 yaş altındakiler için 37£) kadar tutmaktadır.

– Konaklamalar; aile yanı, öğrenci evi ve yurdu şeklindedir. Tüm konaklama seçenekler güvenlidir ve konaklama yerlerinin hemen yakınında da okula ulaşım için otobüs durağı bulunmaktadır. Bazı konaklama yerleri ise okula yürüme mesafesinde yer almaktadır.

 

Özel İndirim:

31 Aralık 2014 tarihine kadar yapılan British Study Centres kayıtlarda %20 indirim bulunmaktadır. Bu indirimden faydalanmak isteyen öğrencilerin çabuk hareket etmesi gerekmektedir.

Bu özel indirime ek olarak öğrencilerden kayıt ücreti de alınmayacaktır.

Bu özel indirim; G15pm, G20pm, TT ve 1-1, İngilizce ve Aşçılık, Windsurfing, Internship programları dışındaki tüm kurslarda ve okulun tüm lokasyonlarında geçerlidir.

 

Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz!

British Study Bournemouth dil okulu hakkında daha fazla bilgi almak, güncel kampanyaları ve diğer detayları için 0 212 543 58 06 veya 0535 712 07 90 numaralı telefondan bilgi alabilir yada  Yurtdışı Eğitim Başvuru Formunu doldurarak bilgi isteyebilirsiniz.

 

14 Ekim 2014
5.324 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?