0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI
Bournemouth dil okulları
Bournemouth dil okulları ve Bournemouth'ta eğitim hakkında bilinmesi gerekenler

bournemouth-dil-okullari-fiyatlari

Bournemouth Dil Okulları

Bournemouth dil okulları sizlere İngilizce eğitimi kısa sürede ingilizceyi öğrenmenizi sağlayacak olan okullardır. Bu okullar için araştırma yapmaya başladığınız da aslında İngilizce öğrenmek için en önemli adımı atmış olursunuz.

Uluslararası ve İngiliz öğrencilerin bir araya geldiği uluslararası öğrenci şehri konumundadır. Bournemouth üniversitesi ve kolejine her yıl ortalama olarak 25.000 öğrenci eğitim için  gelir.Şehre dünyanın 80 ülkesinden gelen öğrencileri görmek mümkündür. Bournemouth şehrinde 80 kadar uluslararası öğrencilere eğitim veren dil okulu bulunmaktadır.

Altın rengindeki kumsalı ve şehrin neredeyse her yeri yayılan yeşil alanları ile Bournemouth  aynı zamanda bir turistik şehirdir. Her sene yüz binlerce turist Bournemouth’a tatil için gelir. Türkler bu sebepten dolayı Bournemouth‘u  ‘İngiltere’nin Antalya’sı’ olarak tanımlanır. Turizm potansiyelinden dolayı çok fazla butik ve uluslararası zincir otele ev sahipliği yapar.

İngilizce öğrenmek için sadece gramere dayalı değil, aynı zamanda konuşmaya dayalı olarak da eğitim almanız gerekir. Alacağınız eğitim sonucunda akıcı bir şekilde ingilizce konuşmaya başlayacağınız için sorun yaşamadan eğitim sürecini tamamlamış olursunuz. Bournemouth dil okulları arasından uygun fiyatlı bir dil okulu seçmek istiyorsanız sitemizde bulunan dil okullarına göz atabilirsiniz.

Bournemouth Dil Eğitimi

Bournemouth, İngiltere’de ingilizce dil eğitimi almak üzere seçilecek en iyi yerlerden biridir. Bu alanda bulunan dil okullarının fazla olması ve alanda konuşulan İngilizcenin saf olması sizler için bir avantaj olabilir. En iyi dil okullarının bulunduğu şehirlerden olan Bournemouth şehri sayesinde eğitiminizi kısa sürede sonuçlandırabilir, Dilerseniz sitemizde bulunan diğer  indirimli İngiltere dil okullarına da bakarak en iyi dil okulunu tercih edebilirsiniz.

Dil Eğitimi

Dil eğitimi almak istiyorsanız eğitimini almak istediğiniz dile göre bir eyalet seçmeniz en uygunu olacaktır. Almak istediğiniz dilin iyi konuşulduğu bir alanda dil eğitimi almak sizin için en mantıklı karar olacaktır. Dolayısıyla iyi bir eğitim almak için İngiltere dil okullarından birini seçmeniz daha doğru olacaktır. Bournemouth indirimli dil okulları de iyi dil okulları arasında yer alır. Dil okullarının güncel fiyatlarını incelemek için tıklayınız

Bournemouth Üniversitesi

Bournemouth-Universitesi

Düya’nın farklı ülkelerinden gelen öğrencilerin eğitim aldığı Bournemouth Üniversitesi, öncelikle İngiliz ve Avrupalı öğrencilerin ilk tercihlerinden biridir.

Bournemouth Üniversitesi, Students Hall yada Student House ismiyle bilinen ve kesinlikle Bournemouth’un en güzel öğrenci evlerine sahiptir ve burada yaşayan öğrencilere oldukça yüksek standartta yaşama ve konaklama imkanı sağlar.

bournemouth-the-night-is-students

Bournemouth Üniversitesinin, öğrencilerine özel indirimleri ve partileri olan ve Bournemouth üniversitesi öğrencileri tarafından işletilen, sponsorluğu yapılan cafeleri, barları ve kulüpleri vardır. Bu eğlence mekanlarının içinde öğrenciler tarafından en en favori gösterilen mekan ‘Old Fire Station’dır.

Bournemouth Üniversitesi öğrencileri , diğer öğrencilerden farklı olarak Bournemouth Üniversitesine özel %50’ye varan indirimlerden yararlanabilir. Bütün öğrencilerin gelişmelerini izleyen ve çalışmalarında destek veren danışmanları vardır. Yabancı öğrenciler, öğrenci birliğine dahil olup, tüm aktivitelerden ücretsiz olarak yararlanırlar. Konaklama için üniversite öğrencilere her türlü yardımı göstermektedir.

Bournemouth dil okulları ve diğer İngiltere dil okulları hakkında daha fazla bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 veya 05 35 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

05 Eylül 2016
2.752 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?