0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Avustralya Vize Süreci

Avustralya Vize Süreci

Avusturalya vize başvuruları sadece Avusturalya Büyükelçiliği Ankara vize bölümüne kargo ile yapılabilmektedir. Genel bilgi için http://www.border.gov.au/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Vize sürecinin hızlı güvenilir olması acısından başvuruların yurtdışı eğitim danışmanlığı kuruluşları tarafından yapılması sağlıklı netice verebilir.

Öğrenci kayıt işleminden sonra Eğitim danışmanımızın size vereceği evrak listesini eksiksiz olarak hazırlayarak Edu Vizyon yurtdışı eğitim vize bölümüne teslim ediniz.

Vize başvuru evraklarınızın tamamının İngilizce veya İngilizceye tercümesi gerektiği için vize sürecinin uzamaması adına gidiş tarihinizden en az 6 hafta öncesinden evraklarınızı tamamlamanız tavsiye edilir.

Edu Vizyon yurtdışı eğitim vize bölümü tarafından sizin adınıza vize formu ve evraklarınızı online olarak vize başvurunuzu tamamladıktan sonra adınıza randevu alacak olup vize başvuru merkezine yalınızca biometrik veri vermek üzere şahsen gitmeniz gerekmektedir..

Vize ücretini Vize formunda belirtilen kısımda Kredi kartı detayları vererek konsolosluk tarafında çekilmektedir.

Vize başvurunuzda sonra konsolosluk dosyanızı incelerken telefon ile mutlaka ön görüşme yapıp vizenizi ona göre sonuzlandırır. vize sonucunuz olumlu olması durumunda ilk aşamada konsolosluk Check up( amerıkan hastanesınde). yapmasını isteyecek danışmanınız size randavu alacaktır ve check up sonucu olumlu çıktıktan sonra konsolosluk tüm ödemenin okula ödenmesini isteyecektir. Tüm istenilen evraklar vize bölümüne ulaştıktan sonra Avusturalya vizesi e vize şeklinde olup mail ile tarafınıza ulaştırılacak

Avusturalya konsolosluğu, öğrenci vize başvurularına 4-12 hafta içerisinde cevap vermekte olup yoğun dönemde bu süreler farklılık göstermekte olup öğrencilerin, başvurularını kurs başlangıç tarihinden en az 3 ay önce yapmaları tavsiye edilir.

Avusturalya’da eğitim alacak tüm öğrencilerin eğitim esnasında sağlık sigortası zorunluluğu vardır.

 

 

14 Kasım 2017
1.206 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?