0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI
Avustralya Dil Okulları
Avustralya dil okullarında ingilizce eğitimi ve güncel avustralya eğitim kampanyaları hakkında daha fazla bilgi için bizlere her daim 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

avustralya-da-egitim-eduvizyon-yurtdisiegitim

Avustralya’da Eğitim ve Avustralya Dil Okulları Üzerine

 

Dil eğitimi Avustralya’da  zevke dönüşür.

Avustralya’da dil eğitimine yabancı dil öğrenmek isteyen öğrenciler tarafından büyük bir  ilgi vardır. Avusturalya’da verilen dil eğitimine artan ilginin sebebi ülkede var olan yaşam kalitesi , insanların oldukça sıcakkanlı oluşu, bir çok ülkenin aksine ırkçılık ve diğer insani suçların bu kıtada olmayışı yabancıları adeta Avustralya‘ya çekmektedir. Tabi ki kaliteli dil okullarının kıtada oldukça yaygın olması da bu sebeblerden biridir.

Avustralya’da günlük yaşam şartları birçok ülkeye göre daha rahattır. Eğer uzun dönem dil eğitimi düşünüyorsanız Avusturalya’daki dil okullarını size tavsiye ediyoruz. Avustralya’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin katılmaları gereken dil eğitim programı haftada en az 25 ders olmalı ve dil eğitimleri en az 24 hafta sürmelidir. Kısa süreli dil eğitimi için Avustralya seçeneğini önermiyoruz.

 

Kaliteli Konaklama ve Eğitim Çözümleri

Avusturalya eğitim sistemi uluslararası seviyede tanınmış eğitim ve meslek edinme kurslarıyla Dünya’nın en iyi eğitim sistemleri arasında yer almaktadır. Yüksek kalitede eğitime ilave olarak Avustralya’da yaşam deneyimleri ve yaşam deneyimlerden elde edilen tüm kazanımlar iş dünyasında bireyin önünü açacak. Dünya’nın herhangi bir bölgesinde yapılan iş görüşmelerinde özgeçmişinizi içeren belgeler işvereni etkilemekte önemli rol oynayacak. Avustralya’da eğitim sektörü yükseköğrenimde uygulanan yasa ve yönetmeliklerle düzenlenmektedir. Bu yasalar öğrencilerin haklarını güvence altına almıştır. Konaklama ihtiyaçları Avustralya’da alınan eğitimde yoğun çeşitlilikler göstermektedir. Aile yanı konaklama, öğrenci yurdunda konaklama, özel dairede konaklama seçeneklerinden herhangi biri tercih edilebilir. Özel dairede konaklama seçeneği Avustralya’da gittiğiniz her okulda size sunulur.

 

Konaklama giderleri aşağı yukarı aşağıda belirtildiği gibidir:

Ailenin yanında konaklama – haftada 200-280Avustralya doları.

Üniversite yurdunda konaklama – haftada 180-280 dolar.

Öğrenci yurdunda konaklama – haftada 100-160 dolar.

Kiliseye bağlı ya da özel pansiyon ya da yurtlar – haftada 90-130 dolar.

Başka öğrencilerle konutu ortak olarak paylaşma – haftada 80-150 dolar.

Konut kiralama – kişi başına haftada yaklaşık 150 dolar.

 

Avustralya‘ya  yılda ortalama 1.500 – 2,000 civarında Türk öğrenci dil eğitimi, üniversite, master, sertifika , diploma gibi programalrın yanında work and holiday programlarıyla da daha fazla öğrencinin tercihi olacak gibi görünmektedir. Ayrıca Avustral’ya belli şartlara uygunluk gösteren öğrencilere çalışma izni veren az sayıda ki ülkelerdendir.

 

Yaşam harcamaları

Aşağıda mutfak ve diğer ev giderlerinin yaklaşık tutarları bulunmaktadır.

  1. Ekmek  – AUD 2.00 – AUD 4.00
  2. 2 litre süt– AUD 2.20 – AUD 3.60
  3. Gazete – AUD1.50 – AUD 3.00;
  4. Bir kutu kahvaltılık gevrek – AUD 3.00 – AUD5.80
  5. 100 adet poşet çay – AUD 3.50 – AUD 5.00
  6. Bir kutu içecek – AUD 1.50 – AUD 3.00

 

Avustralya’da daki eğitim programları , katılım koşulları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki formu doldurak bize ulaşbilirsiniz.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
19 Ekim 2016
4.821 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?