0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Amerika’da Üniversite ( Lisans ) Eğitimi

Amerikan Üniversitelerinde Eğitim

Lisans ya da Yüksek Lisans Eğitimi için Amerika’ya gitmeyi planlayan binlerce öğrenci var ve Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyenlerin her geçen yol daha da çok artıyor. Makalemiz de Amerika’da üniversite eğitimini birkaç başlık altında ele aldık.  Detaylar için ‘ Amerika’da Üniversite Eğitimi ‘ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Amerika’da üniversite eğitimi planlarınız var ve işlemlerinize nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bizimle iletişime geçebilirisniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığına 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan yada yurtdışı eğitim başvuru formu ile ulaşabilirsiniz.

Edu Vizyon yurtdışı eğitim tamamen ücretsiz danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

amerika-da-egitim

11 Kasım 2014
2.307 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?