0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Amerika’da Eğitim

Amerika’da  eğitim

Dünya’daki herkes ABD’yi merak eder ve ziyaret etmek ister. Turizm potansiyeli açısından gelişmiştir, Dünya’nın en çok tercih edilen ülkesi  Amerika’nın yüz ölçümü oldukça büyüktür ve 4 farklı saat uygulamasına bölünmüştür. Sizlere ülkenin büyüklüğünü daha iyi anlatabilmek adına ufak bir örnek vermek istiyoruz; ülkenin en doğusundaki New York ve en batı ucu San Francisco arasında uçak yolculuğu 5,5 – 6  saat kadar sürmektedir.

Ülkenin farklarını sadece zaman farkıyla anlatmak doğru olmaz. Farklı uçlarında farklı iklim koşullarına rastlamak mümkündür. Havai ve Florida’da tropikal iklim şartları görülürken Alaska’da kutup iklimine rastlarız, Mississippi nehrine yakın eyaletlerde kuraklık ve Akdeniz iklimini andıran koşullar görülür.

Türk öğrenciler yabancı dil eğitimlerinde genel olarak Boston, Los Angeles, New York, San Francisco, San Diego, Miami, Fort Lauderdale , Chicago gibi medyada öne çıkan metropol şehirleri tercih eder. Buna neden olarak izledikleri filmler ve yakın arkadaşlarının tavsiyeleri verilebilir. Fakat ülkenin Türkler tarafından fazla tanınmayan bölgeleri dil öğrenmek için en avantajlı bölgelerdir ve bu özelliğin kesinlikle göz ardı edilmemesi gerekir. İngilizceyi gerçekten öğrenmek ve hayatınızda farklı bir tecrübenin olmasını istiyorsanız çok tanınmış kentleri seçmek yerine diğer yerleşim yerlerinde konaklamayı düşünmelisiniz.

 

Neden Amerika’da Eğitim ?

  1. ABD’de Türk ırkını ayrı tutan ırkçı tavırlara pek rastlanmaz. Kökeni ve geçmişi Dünya’nın herhangi bir bölgesinden olan ABD vatandaşları ülkenin gerçek sahipleri sayılır. Bu yüzden diğer ülkelerde rastlanan ırkçılık olayları görülmez, sonradan vatandaş olma ayrımı yoktur. Hemen hemen ülkedeki herkes sonradan vatandaştır.
  2.  Amerika’nın neresinde isterseniz İngilizce dil eğitimi , Dil okulları
  3. Dünya’nın en iyi üniversitelerinde eğitim alma fırsatı
  4. 100’den fazla üniversiteye hiç bir giriş sınavı olmaksızın dil okulu hazırlık eğitimi sonrasında direk geçiş imkanı
  5. 2+2 sistem ile Community College’de eğitim
  6. Dil eğitimi sonrasında ABD’de akademik kariyer planlıyorsanız, binlere dayanan eğitim kurumu içerisinden yüzlerce eğitim programı arasından kesinlikle tercihlerinize uygun bir eğitim programı bulabilirsiniz.
  7. Kariyerlerini ilerletmek ya da farklı alanlara geçmek isteyenler için sertifika, diploma, extension programları

 

Siz de Amerika’da dil eğitimi yada Üniversite Eğitimi  düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilir Amerika dil okulları , Amerikan Üniversiteleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İletişim Formu için tıklayınız

09 Temmuz 2014
3.449 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?